Akademia to kameralne i nowoczesne przedszkole z dużymi ambicjami. Głównym zadaniem przedszkola jest opieka nad dziećmi.  Wszystkie działania i plany wymierzone są w potrzeby dzieci i oczekiwania rodziców w obliczu zmieniającego się świata. Rodzinna atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów, budowaniu porozumienia, bezpieczeństwu, rzetelnemu przekazywaniu wiedzy. Zasadniczym celem przedszkola jest katolickie wychowanie uwzględniające wartości chrześcijańskie w oparciu o naukę kościoła katolickiego.

W Akademii codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego oraz inne dodatkowe – zawarte już w cenie czesnego. Bezpieczeństwo w przedszkolu wspierają kamery wewnętrzne i zewnętrzne oraz stały dostęp rodziców do monitoringu. Każda sala wyposażona jest w nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza.

Wspólnie z rodzicami wychowujemy zdrowych, aktywnych, wrażliwych, samodzielnych, radzących sobie z problemami codziennego życia młodych ludzi. Staramy się, aby nasze dzieci rozwijały swoją inteligencję, zdobywały wiedzę, ale również były wrażliwe na problemy innych rówieśników. W pracy dydaktycznej korzystamy z różnorodnych metod rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Zatrudniamy specjalistów z zakresu metody Marii Montessori, Dobrego Startu, Krakowskiej Szkoły Logopedii, Pozytywnej Dyscypliny. Dziecko kończąc edukację przedszkolną jest szczęśliwe, bogate w doświadczenia, gotowe do ekspansji w nowym środowisku szkolnym.

Akademia otworzy się 1 września 2020 r., aktualnie trwa rekrutacja, ważna jest dla nas praca w małych grupach, dlatego jeśli jesteś zainteresowany zapisaniem do nas swojego dziecka, umów się na spotkanie, posiadamy ograniczoną ilość miejsc. Przedszkole będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku. Telefon kontaktowy: 506 943 931.

Ulotka