Ogłoszenia parafialne na 6. Niedzielę Wielkanocną:

  1. Dzisiejsza składka z racji 3. niedzieli miesiąca, przeznaczona jest cele remontowe przy naszym kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają materialnie naszą parafię przez wpłaty na konto parafii lub klasztoru. Za każdą życzliwość, dziękujemy. Parafian i dobrodziejów polecamy Bogu, każdego dnia na nabożeństwie majowym i w środy na Mszy Świętej o godz. 18:00.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy: w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 16:30. Zapraszamy przez cały miesiąc maj (oprócz niedziel) na modlitwę różańcową, którą rozpoczynamy o godz. 20:30, w naszym kościele, a kończymy Apelem Jasnogórskim. Kościół będzie otwarty od godz. 20:15.
  3. We wtorek (19 maja) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  4. W środę (20 maja) zapraszamy na Mszę św. jubileuszową w 25 rocz. utworzenia przy naszej Parafii Rodziny Radia Maryja o godz. 18:00. O godz. 17:00 w kaplicy bł. Wincentego odbędzie się czuwanie modlitewne.
  5. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. Przypominamy, że podczas sprawowania Mszy św. w naszym kościele może być obecnych maksymalnie 127 osób i dodatkowo w kaplicy bł. Wincentego może przebywać 21 osób. Zachęcamy do zajmowania miejsc oznaczonych i zachowania dystansu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
  7. Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Szklane Domy”, w którym znajdziemy m.in. wykaz odpustów, jakie możemy zyskać w ciągu roku.
  8. Zapisy na przygotowanie dorosłych do bierzmowania odbywają się od 1 do 31 maja codziennie (oprócz poniedziałków) na furcie klasztornej od godz. 9:00 – 21:00 u o. Michała.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Krystyna Bobrowska, lat 86 os. Słoneczne, Zuzanna Oraczewska, lat 88 os. Hutnicze, Krystyna Pers, lat 70 os. Stalowe, Marian Ślusarczyk, lat 76 os. Szkolne, Teresa Semczuk, lat 63 os. Szkolne, Antoni Starzec, lat 85 os. Szklane Domy, Władysława Mazur, lat 88 os. Centrum B, Paweł Dziedzic, lat 53 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (19 maja) o godz. 18:00.