Ogłoszenia parafialne na 12. niedzielę zwykłą:

 1. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Jezusowego, które odbywają się w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30. Zapraszamy na modlitwę różańcową i adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do soboty o godz. 20:30 w naszym kościele.
 2. Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej składki. Przeznaczymy je na cele remontowe.
 3. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. Od poniedziałku (22 czerwca) w Archidiecezji Krakowskiej zostaje wznowiona działalność Poradni Życia Rodzinnego oraz katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa w trybie stacjonarnym. Informujemy, że Poradnia przy naszej parafii również wznawia dyżury.
 5. W najbliższy wtorek (23 czerwca) przypada Dzień Ojca. Modlitwa to forma wdzięczności za każdego tatę, tego, który żyje obok nas, i tego, którego już tutaj nie ma. Msza św. za zmarłych Ojców we wtorek (23 czerwca) o godz. 18:00, a w środę za żyjących o godz. 18:00.
 6. W środę (24 czerwca) zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji: Ojca św., Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych. O godz. 17:00, w kaplicy bł. Wincentego odbędzie się czuwanie modlitewne.
 7. W czwartek (25 czerwca) zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół z terenu naszej parafii, na Mszę św. na godz. 18:00 podczas, której podziękujemy Panu Bogu za mijający rok szkolny i poprosimy o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji. Spowiedź w tym dniu od godz. 17:30.
 8. Jest jeszcze do nabycia gazetka parafialna „Szklane Domy”.
 9. W dniach od 7 do 8 lipca w naszej parafii będzie mieć miejsce peregrynacja kopii figury św. Michała Archanioła z Gargano we Włoszech. Szczegółowy program zostanie podany na stronie internetowej i w gablotach.
 10. Za tydzień w niedzielę (28 czerwca) Stowarzyszenie Charytatywne Dobrosław przeprowadzi zbiórkę pieniężną na rzecz Milenki, która choruje na nowotwór.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Adelę Krasińską, lat 89 os. Szklane Domy, Zofia Sosin, lat 82 os. Handlowe, Romana Dobranowska, lat 74 os. Centrum C, Robert Zientarski, lat 56 os. Szkolne, Stanisława Tekielska, lat 97 os. Stalowe, Mieczysław Fita, lat 69 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (23 czerwca) o godz. 18:00.