Ogłoszenia parafialne na 21. niedzielę zwykłą:

  1. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. W środę (26 sierpnia) będziemy przeżywać odpust parafialny. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 16:30. Główna, uroczysta Msza św. za Parafię o godz. 18:00, na którą zapraszamy wszystkich Parafian, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami, całą asystę liturgiczną i procesyjną. Niech to będzie dzień wielkiej wdzięczności Matce Najświętszej za Jej opiekę nad nami i naszą Parafią. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu. Zebrano: 3 tys. 563 zł. Pieniądze zostały przekazane do Caritas Polska.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby remontowe przy naszym kościele. Składka z 3. niedzieli sierpnia wyniosła: 8 tys. 500 zł.
  5. W tym tygodniu o. Augustyn Spasowicz – proboszcz, obchodzi swoje imieniny. Życzymy Czcigodnemu Ojcu wszelkich potrzebnych łask i błogosławieństwa Bożego w życiu zakonnym i kapłańskim.
  6. Miesiąc sierpień przeżywany jest tradycyjnie w naszej ojczyźnie, jako miesiąc trzeźwości. Przed ołtarzem Bożego Miłosierdzia wystawiona jest księga, do której można wpisywać postanowienia abstynencji.
  7. Przypominamy o obowiązku stosowania maseczek w kościele. Prosimy o zachowanie odstępu podczas przyjmowania Komunii Św.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Alfreda Tarka, lat 83 os. Centrum C, Marek Kotowicz, lat 65 os. Szkolne, Katarzyna Sitarz, lat 96 os. Słoneczne, Maria Łukasik, lat 80 os. Szklane Domy, Genowefa Grębska, lat  96 os. Centrum C, Stefania Mrożek, lat 92 os. Stalowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (25 sierpnia) o godz. 18:00.