OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30. Niedziela Zwykła – 25 października 2020r.

 

  1. Z uwagi na obostrzenia podczas nabożeństw, w naszym kościele może przebywać 185 osób, a w kaplicy bł. Wincentego 30 osób. Bardzo prosimy o przestrzeganie w kościele nakazu zakrywania nosa i ust. Zachęcamy również do dezynfekcji rąk, przy wejściu do kościoła.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w tygodniu po Mszy św. o godz. 8:00 oraz popołudniu o godz. 17:15, w niedzielę o godz. 16:15. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. Zbliża się czas listopadowej zadumy nad śmiercią i przemijaniem. Szczególny okres pamięci o zmarłych. Możemy im przyjść z pomocą modląc się za nich. Na wypominki przyjmujemy w kancelarii i zakrystii. Dziś po Mszach Świętych można składać na wypominki u Sióstr w kruchcie kościoła. Kartki na wypominki wyłożone są przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Podobnie jak w latach ubiegłych wypominki roczne będą odmawiane przez cały rok od 1 grudnia: w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:30. Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami jednorazowymi będzie przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17:30.
  4. Dziękujemy za ofiary składane z racji 3. niedzieli miesiąca na cele remontowe. Zebrano: 7 tys. 750 zł.
  5. W niedzielę (1 listopada) Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele według niedzielnego porządku. W związku z sytuacją epidemiczną, na cmentarzu w Grębałowie Msze św. i nabożeństwa w dniu 1 listopada i 2 listopada zostają odwołane. W tym dniu (1 listopada) w naszym kościele zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15:00 za zmarłych w tym roku.
  6. Został przygotowany przez naszą parafię kalendarz cysterski na Nowy Rok kalendarzowy. Kalendarz jest do nabycia w kancelarii, w zakrystii i przed kościołem.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Józef Kukuła, lat 85 os. Szkolne, Marek Różanecki, lat 60 os. Stalowe, Kazimiera Jarotek, lat 93 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (27 października) o godz. 18:00.