Podczas Rorat – dzieci i dorośli – nauczymy się jeszcze pobożniej w niej uczestniczyć. Dowiemy się, że każda Eucharystia jest ofiarą Jezusa Chrystusa, prawdziwie obecnego pod postacią Najświętszej Hostii. Poznamy też ludzi, dla których – jak dla ogłoszonego ostatnio błogosławionym Carla Acutisa –Msza Święta była najważniejszą chwilą każdego dnia i największą świętością. Wśród nich będą też święta mama, siostry zakonne i zakonnik, ksiądz, studenci, a nawet małe dzieci.
Życzymy mocnej i niezachwianej wiary w obecność Pana Jezusa podczas każdej Mszy świętej.
Niech On wzmacnia wszystkich swoim słowem i Ciałem na drodze do nieba.
Oby po tegorocznych Roratach – niedzielna Msza św. była zawsze wyczekiwanym i najważniejszym wydarzeniem w tygodniu.

Zapraszamy na Msze św. roratnie, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6:30.
Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w roratach, dzieci i młodzież zapraszamy od poniedziałku do piątku.
Bezpośrednio po Mszy św. roratniej, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

Na specjalnej stronie Małego Gościa Niedzielnego – roraty.malygosc.pl – codziennie transmitowane będą dwie Msze św. roratnie: poranna i wieczorna.
Dodatkowo samodzielnie będzie można wydrukować i złożyć lampion.
Proponujemy, by w miarę możliwości domownicy razem z dziećmi uczestniczyli w transmitowanej Mszy św., by dzieci zapalały swoje lampiony, by wszyscy razem się modlili.
Codziennie na stronie roraty.malygosc.pl będą udostępniane specjalne audycje radiowe emitowane na antenie Radia eM w dni powszednie o 18.45. W tym roku z propozycji Radia eM skorzysta aż 12 rozgłośni katolickich należących do Niezależnego Forum Rozgłośni Katolickich w Polsce. Bohaterami audycji będą przede wszystkim dzieci. Materiały dotyczące rorat, będą dostępne na platformie holyweek.pl. Jej autorzy stworzyli projekt „Rodzinne Boże Narodzenie”.