34. Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 

1. Dziś (22 listopada) obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godzinie 12:30 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia, za który można uzyskać odpust zupełny. Za tydzień rozpoczynamy Adwent.
2. Dzisiaj (22 listopada) podczas Mszy św. o godz. 12:30 pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny, które od następnej niedzieli będą do nabycia w kruchcie kościoła i w kancelarii.
3. Od przyszłej niedzieli parafialny Zespół Charytatywny – Caritas, będzie rozprowadzał świece – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom. Mała świeca będzie kosztować 7 złotych, a duża 15 złotych.
4. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Chrystusa Króla.
5. W dni powszednie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17:30. Nowo przyjęte wypominki roczne będziemy odmawiać od pierwszej niedzieli grudnia (6 grudnia). Przypominamy iż do końca listopada można zyskać odpust zupełny za naszych zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i nawiedzenie cmentarza i przynajmniej myślną modlitwę za naszych zmarłych.
6. Składka z racji 3. niedzieli miesiąca, przeznaczona na cele remontowe wyniosła 7 tys.715 zł. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.
7. Ofiary na IV Światowy Dzień Ubogiego złożone do puszki przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia 1 tys. 980 zł. zostały przekazane do Caritas.
8. Kandydaci do bierzmowania z klas 7. i 8. proszeni są o pobranie aplikacji PentecostApp na swoje smartfony, zarejestrowanie się i dołączenie do swojej grupy. Instrukcję dołączenia do grupy znajdą na stronie internetowej naszej parafii i Facebooku.
9. Bardzo prosimy o przestrzeganie w kościele nakazu zakrywania nosa i ust. Zachęcamy również do dezynfekcji rąk, przy wejściu do kościoła. W naszym kościele może przebywać 86 osób, a w kaplicy bł. Wincentego 15 osób.
10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Janina Mytnik, lat 96 os. Centrum A, Maria Wątorska, lat 80 os. Szkolne, Wiesław Kois, lat 61 os. Szklane Domy, Leokadia Zielińska, lat 93 os. Centrum A, Bogdan Pisarczyk, lat 68 os. Centrum D, Zofia Głowacka, lat 90 os. Szklane Domy, Zbigniew Szpil, lat 68 os. Słoneczne, Emilia Balcerzak, lat 86 os. Szkolne, Jan Róg, lat 92 os. Centrum A, Jan Sobieraj, lat 0, os. Szklane Domy, Stefania Tyszkiewicz, lat 94 os. Stalowe, Janusz Karaś, lat 76 os. Szkolne, Wojciech Szwabowski, lat 71 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (24 listopada) o godz. 18:00.