1. Dziś (17 stycznia) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2. Dzisiaj (17 stycznia) podczas Mszy św. o godz. 12:30, modlimy się za mieszkańców osiedla Szkolnego. W czasie Eucharystii udzielimy błogosławieństwa waszym domom i rodzinom. Poświecimy wodę, którą będzie można zabrać do przyniesionych przez siebie pojemników, celem pokropienia mieszkań. Wręczymy wam także przygotowane modlitewniki z błogosławieństwem domu oraz kalendarze. W niedzielę (24 stycznia) o godz. 12:30 zapraszamy na Mszę św. kolędową mieszkańców os. Stalowego.
3. Dziękujemy za ofiary składane dziś na składkę z racji 3. niedzieli miesiąca. Ofiary przeznaczymy na cele remontowe w naszej świątyni.
4. W poniedziałek (18 stycznia) rozpoczynamy odwiedziny parafian, którzy zaprosili kapłanów z noworocznym błogosławieństwem.
5. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża św. Marii Goretti.
6. We wtorek (19 stycznia) Rycerze Zakonu św. Jana Pawła II zapraszają na Mszę św. o godz. 18:00, w intencji bohaterów Konfederacji Barskiej, Powstania Styczniowego i Żołnierzy Armii Krajowej, którzy oddali swoje życie w obronie Ojczyzny. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
7. W środę (20 stycznia) o godz. 18:00 Msza św. w intencji Kościoła, Ojca św., Ojczyzny i Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz ofiarodawców. Przed Mszą św. czuwanie modlitewne w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka.
8. W przyszłą niedzielę (24 stycznia) zbiórka do puszek przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia, na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Helena Gogola, lat 75 os. Szkolne, Czesław Machejek, lat 72 os. Centrum A, Anna Włodarczyk, lat 91 os. Szkolne, Henryk Jaskiernik, lat 81 os. Stalowe, Tadeusz Jasiołek, lat 90 os. Centrum A, Stanisława Żylska, lat 78 os. Centrum B, Zdzisław Zając, lat 74 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (19 stycznia) o godz. 18:00.