1. Dzisiaj (31 stycznia) podczas Mszy św. o godz. 12:30, modlimy się za mieszkańców osiedla Hutniczego. W czasie Eucharystii udzielimy błogosławieństwa waszym domom i rodzinom.
2. We wtorek (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 15:00,16:30 i 18:00. Na Mszę św. o godz. 15:00 zapraszamy wspólnoty zakonne z terenu naszej parafii (Siostry Służebniczki, Małe Siostry Jezusa), podczas której wspólnie będziemy prosić Boga o potrzebne łaski. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo gromnic. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
3. We wtorek (2 lutego) zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 z homilią i chór uwielbienia Pana Boga ze św. Michałem Archaniołem i Aniołami oraz modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała. Będzie możliwość nabycia i przyjęcie szkaplerza św. Michała Archanioła.
4. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W czwartek (4 lutego) o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjna. W piątek (5 lutego) spowiedź o stałych godzinach, Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii – składka w tym dniu na parafialny punkt charytatywny. W pierwszy piątek odbędą się odwiedziny chorych w domach z Komunią św. W sobotę (6 lutego) zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
5. W sobotę (6 lutego) o godz. 10:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach ks. Robert Chrząszcz przyjmie święcenia biskupie, aby pełnić posługę biskupa pomocniczego naszej diecezji. Serdecznie polecamy go modlitwie.
6. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz dotkniętych trzęsieniem ziemi w Chorwacji. Zebrano: 6 tys. 350 zł. Ofiary zostały przekazane do Caritas Archidiecezji.
7. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
8. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Danuta Więcek, lat 91 os. Stalowe, Andrzej Węckowski, lat 89 os. Handlowe, Julian Trynka, lat 71 os. Handlowe, Stanisław Serafin, lat 82 os. Centrum A, Antonina Cywińska, lat 80 os. Szkolne, Janusz Kwiecień, lat 66 os. Centrum D, Cecylia Hankowicz, lat 93 os. Stalowe, Helena Pietrusińska, lat 88 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (2 lutego) o godz. 18:00.