1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły, który będzie trwał do Środy Popielcowej, która w tym roku przypada 17 lutego. Obchodząc Święto Chrztu Pańskiego wspomnijmy nasz własny chrzest, który włączył nas do wspólnoty Kościoła i uczynił dziećmi Bożymi. W modlitwie pamiętajmy o naszych rodzicach, rodzicach chrzestnych i kapłanie, który udzielił nam chrztu św.
2. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
3. Dzisiaj (10 stycznia) podczas Mszy św. o godz. 12:30, modlimy się za mieszkańców osiedla Słonecznego i Szklanych Domów. W czasie Eucharystii udzielimy błogosławieństwa waszym domom i rodzinom. Poświecimy wodę, którą będzie można zabrać do przyniesionych przez siebie pojemników, celem pokropienia mieszkań.
Wręczymy wam także przygotowane modlitewniki z błogosławieństwem domu oraz kalendarze. W niedzielę (17 stycznia) o godz. 12:30 zapraszamy na Mszę św. kolędową mieszkańców os. Szkolnego.
4. W czwartek (14 stycznia) Msza św. i nabożeństwo ku czci bł. Edmunda Bojanowskiego.
5. Za tydzień (17 stycznia) 3. niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej świątyni.
6. Przypominamy, że w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka, od poniedziałku do soboty, w godz. od 8:30 do 17:55 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Janusz Wilczyński, lat 71 os. Centrum A, Zofia Ściechowska, lat 93 os. Centrum B, Edward Ślęzak, lat 76 os. Centrum A, Alfreda Cichaczewska, lat 87 os. Centrum C, Jacek Sroka, lat 54 os. Szkolne, Henryka Odrobina, lat 88 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (12 stycznia) o godz. 18:00.