1. Zakończyliśmy spotkania kolędowe, które w tym roku ze względu na ograniczenia sanitarne, wyglądały inaczej. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, z którymi spotkaliśmy się w czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej (indywidualne zaproszenia), za wspólną modlitwę i przyjęte błogosławieństwo dla swoich rodzin i domów. Wszystkim tym Parafianom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli w minionym czasie do kościoła na Msze św. połączone z kolędowymi spotkaniami dla mieszkańców poszczególnych osiedli naszej parafii, składamy również serdeczne podziękowanie. Dziękujemy za Waszą ofiarność, bo w niej wyraża się troska o naszą Parafię i o nasz kościół. Za tę troskę wszystkim dziękujemy.
2. Dziś I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca. Dzisiaj o godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski.
3. W czwartek (11 lutego) przypada 29 Światowy Dzień Chorego. Msza św. za chorych z naszej parafii z udzieleniem sakramentu namaszczenia, zostanie odprawiona o godz. 15:00.
4. W 2. czwartek miesiąca (11 lutego) po Mszy św. o godz. 18:00 – nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego z modlitwą za rodziny.
5. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Eleonora Kamińska, lat 89 os. Centrum A, Stanisław Skrężyna, lat 94 os. Centrum B, Irmina Długoszewska, lat 92 os. Centrum A, Danuta Wajda, lat 83 os. Handlowe, Stanisława Wątroba, lat 73 os. Szkolne, Stefania Piotrowicz, lat 68 os. Stalowe, Zdzisław Doczkał, lat 88 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (9 lutego) o godz. 18:00.