1. Dzisiejsza niedziela (11 kwietnia) to Święto Miłosierdzia Bożego, o które prosił Pan Jezus przez objawienia św. siostrze Faustynie, a które rozpoczyna 77. Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy w tym tygodniu o uczynkach miłosierdzia co do duszy i ciała wobec naszych bliźnich. Dziękujemy za ofiary złożone do puszki przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia na potrzeby biednych. Zostaną przeznaczone na działalność Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
2. Dziś po każdej Mszy św. odmówimy akt zawierzenia się Bożemu Miłosierdziu.
3. Dziś (11 kwietnia) po Mszy św. o godz. 8:00 odbędzie się zmiana tajemnic żywego różańca. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.
4. Dzisiaj (11 kwietnia) tj. w niedzielę Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Parafii św. Maksymiliana w Mistrzejowicach, po każdej Mszy św. przed kościołem rozprowadza płyty z piosenkami nagranymi przez osoby niepełnosprawne wraz z krakowskimi artystami. Ofiara za płytę jest dobrowolna, a środki uzyskane ze sprzedaży płyt posłużą rozbudowie domu dla najbardziej potrzebujących.
5. We wtorek (13 kwietnia) o godz. 18:30 odprawiane zostanie nabożeństwo ku czci św. Józefa. Prosimy o składanie próśb i podziękowań do skarbonki ustawionej przy figurze św. Józefa, które będziemy polecać podczas nabożeństwa.
6. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 18:00 w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka.
7. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 serdecznie zaprasza kandydatów i rodziców na Dzień Otwarty – Online w sobotę 17 kwietnia 2021r. w godz. 10:00 – 13:00. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły salezjanie.com; na plakatach i ulotkach.
8. Za tydzień 3. niedziela miesiąca. Ofiary z tacy będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – na instalację fotowoltaiczną.
9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Kazimiera Widła, lat 91 os. Szkolne, Stanisław Pawlina, lat 89 os. Centrum A, Leokadia Kępska, lat 90 os. Słoneczne, Maria Niżnik, lat 90 os. Centrum C, Zbigniew Partyka, lat 62 os. Szklane Domy, Anna Chodorowska, lat 92 os. Handlowe, Cecylia Biegańska, lat 94 os. Centrum C, Lucyna Suchojad, lat 92 os. Szkolne, Maria Gliksman, lat 67 os. Słoneczne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (13 kwietnia) o godz. 18:00.