1. Drodzy Parafianie i Goście: życzymy Wam błogosławionych i pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus wleje w nasze serca łaskę wiary w zwycięstwo dobra nad złem, niech umocni w nas nadzieję, że z Nim pokonamy epidemię i wyzwolimy się od lęku, niech zjednoczy nas w miłości, która niesie pomoc i wsparcie wszystkim potrzebującym. Pusty Grób niech stanie się znakiem Bożego Miłosierdzia, którego dziś tak bardzo potrzebujemy.
2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Uroczyste zakończenie Triduum Paschalnego odbędzie się dziś nieszporami o godz. 16:30.
3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. jak w niedzielę. Składka w tym dniu na Uniwersytet Papieski im. św. Jana Pawła II.
4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego i kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do ceremoniarzy parafialnych, lektorów i ministrantów za ich posługę liturgiczną i wszelką pomoc przy przygotowaniu świątyni na czas Wielkiego Tygodnia. Siostrze Iwonie za dekorację naszego kościoła. Chórowi Parafialnemu na czele z panem Tomaszem Ślusarczykiem za śpiew. Siostrze Marii z zespołem charytatywnym za przygotowanie darów dla najuboższych z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim parafianom za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego.
5. Od poniedziałku (5 kwietnia) Mszy św. o godz. 15:00 nie będzie. Wznowiona zostanie 3 listopada.
6. We wtorek (6 kwietnia) o godz. 18:00 Msza św. i chór uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i Aniołami.
7. W czwartek (8 kwietnia) o godz. 18:00 – Msza św. i nabożeństwo ku czci bł. Edmunda Bojanowskiego z modlitwą za rodziny.
8. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek (9 kwietnia) nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
9. Zmiana tajemnic żywego różańca odbędzie się za tydzień w niedzielę (11 kwietnia) po Mszy św. o godz. 8:00. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 (z wyjątkiem poniedziałku) prowadzi Róża św. Macieja.
10. W przyszłą niedzielę (11 kwietnia) tj. w niedzielę Miłosierdzia Bożego Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Parafii Św. Maksymiliana w Mistrzejowicach będzie po każdej Mszy św. przed kościołem rozprowadzał płyty z piosenkami nagranymi przez osoby niepełnosprawne wraz z krakowskimi artystami. Ofiara za płytę będzie dobrowolna, a środki uzyskane ze sprzedaży płyt posłużą rozbudowie domu dla najbardziej potrzebujących.
11. Za tydzień w niedzielę (11 kwietnia) w naszej parafii odbędzie się Dzień Modlitw za Skautów Europy. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 12:30 podczas, której zawierzymy Najświętszej Maryi Pannie cały Skauting.
12. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Jacek Jędras, lat 73 os. Stalowe, Irena Orczyk, lat 90 os. Szkolne, Dorota Krystyan, lat 53 os. Hutnicze. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (6 kwietnia) o godz. 18:00.