1. Dzisiejszą niedzielą Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres spowiedzi o Komunii świętej wielkanocnej.
2. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
3. W poniedziałek (31 maja) ostatnie nabożeństwo majowe z Litanią loretańską o godz. 18:30, a o godz. 21:00 zostanie odprawiony ostatni apel jasnogórski.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8. w poniedziałek (31 maja) grupy I o godz. 17:00 a dla grupy II o 18:00. Spotkanie dla gr. III, klasy 8, w środę (2 czerwca) o 17:00. Spotkania odbędą się w sali bł. Wincentego.
5. We wtorek (1 czerwca) Msza św. i chór uwielbienia Boga z Rycerstwem św. Michała Archanioła. W tym dniu rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe, które odbywać się będą w tygodniu o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30.
6. W czwartek (3 czerwca) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. tak jak w niedzielę, z wyjątkiem nie będzie Mszy św. o godz. 12:30. Główna Msza św. z procesją zostanie odprawiona o godz. 11:00 na zewnątrz przed kościołem. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy w tych samych miejscach co w ubiegłych latach: ołtarz I – Żywy Różaniec, ołtarz II – Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego, ołtarz III – Odnowa w Duchu Świętym, ołtarz IV – Neokatechumenat. Trasa procesji ta sama. Prosimy parafian o udekorowanie okien na trasie procesji. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w procesji, zapraszamy całą asystę procesyjną, dzieci pierwszokomunijne, dzieci obchodzące rocznicę swojej pierwszej Komunii św. dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwoneczkami, Rycerzy św. Jana Pawła II, Chór parafialny oraz Orkiestrę. Przez oktawę Bożego Ciała nie będzie procesji. Procesję odprawimy na zakończenie Oktawy w czwartek (10 czerwca) o godz. 18:30, na którą zapraszamy całą asystę procesyjną.
7. W piątek (4 czerwca) przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii, składka w tym dniu na Caritas parafialny.
8. W sobotę (5 czerwca) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
9. Przypominamy o przestrzeganiu, w naszym kościele zasad sanitarnych – o zachowaniu dystansu, o zakładaniu maseczek i dezynfekcji rąk.
10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Janina Sobol, lat 88 os. Stalowe, Maria Żaczyńska, lat 95 os. Centrum B, Jerzy Kłosowski, lat 71 os. Centrum A, Teresa Wysocka-Szewczyk, lat 92 os. Hutnicze, Bogumiła Sterkowiec, lat 58 os. Stalowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (1 czerwca) o godz. 18:00.