1. Pragniemy zwrócić się do Was, ze słowami wdzięczności za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała w dniu 3 czerwca br. Była ona uwielbieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, świadectwem wiary i pobożności eucharystycznej. Pragniemy serdecznie podziękować, tym którzy przygotowywali ołtarze na trasie procesji. Dziękujemy tym, którzy nieśli baldachim, feretrony, Paniom z żywego różańca, paniom niosącym światło, służbie liturgicznej i tym, którzy troszczyli się o bezpieczny przebieg procesji, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom obchodzącym rocznicę pierwszej Komunii św., dzieciom sypiącym kwiatki, chłopcom z dzwoneczkami, chórowi parafialnemu i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i dostojny przebieg procesji Bożego Ciała.
2. Dziś (6 czerwca) I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca. Dzisiaj o godz. 16:30 nabożeństwo czerwcowe. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Agaty.
3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 7, grupy I i II, w poniedziałek (7 czerwca) o godz. 17:00. W środę (9 czerwca) spotkanie dla klasy 7 (grupy III i IV) o godz. 17:00. Spotkania odbędą się w sali bł . Wincentego.
4. We wtorek (8 czerwca) po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa z czytaniem próśb.
5. W czwartek (10 czerwca) zapraszamy parafian oraz asystę procesyjną na Msze św. o godz. 18:00 z procesją Eucharystyczną kończącą oktawę Bożego Ciała. W tym dniu odbędzie się modlitwa za naszą parafię w 38 rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Będziemy modlić się za wszystkie grupy parafialne za tych, którzy w tym roku budowali ołtarze na Boże Ciało. Po Mszy św. odbędzie się szczególne błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie wianków. Przed Mszą św. o godz. 17:15 różaniec w intencji naszej Parafii.
6. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolski zjazd Radia Maryja w dniu 11 lipca. Zapisy w biurze.
7. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Warszawy na beatyfikację sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w dniach 11 i 12 września 2021r. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
8. Przypominamy o przestrzeganiu, w naszym kościele zasad sanitarnych – o zachowaniu dystansu, o zakładanie maseczek i dezynfekcji rąk.
9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Teodozja Gołębiowska, lat 90 os. Szklane Domy, Ryszard Rudziński, lat 91 os. Handlowe, Elżbieta Słapak, lat 72 os. Centrum A, Leszek Kurbiel, lat 51 os. Szkolne, Wanda Olender, lat 87 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (8 czerwca) o godz. 18:00.