1. Dzisiaj 3. niedziela miesiąc – Bóg zapłać za ofiary na tacę, które przekazujemy na spłatę instalacji fotowoltaicznej dla naszej parafii.
  2. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Agaty.
  3. W lipcu i sierpniu w naszym kościele, w niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 12:30.
  4. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II we wtorek (20 lipca) po Mszy św. o godz. 18:00.
  5. W środę (21 lipca) zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, w intencji Ojca św., Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych. Przed Mszą św. czuwanie modlitewne od godz. 17:00, w kaplicy bł. Wincentego, w intencji uczestników pielgrzymki do Częstochowy.
  6. Zgromadzeni na świętej wieczerzy – pod takim hasłem odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia 2021 roku 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapraszamy do IV Wspólnoty Nowohuckiej, do której można się zapisać w parafii NMP Królowej Polski w Bieńczycach (kościół Arka Pana) w dniach od 1 do 5 sierpnia w godzinach od 17:00 do 20:00. Ze względu na obowiązek podpisania stosownych oświadczeń wymaganych prawem konieczna jest osobista obecność każdego pielgrzyma przy zapisie. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.
  7. Na urlopach i wakacjach pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., codziennej modlitwie i postawie godnej katolika, a w upalne dni o godnym stroju w kościele.
  8. W łączności z całą Archidiecezją rozpoczęliśmy nowennę przed beatyfikacją kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy w każdą sobotę na godz. 17:15 na różaniec z rozważaniami autorstwa Prymasa Tysiąclecia.
  9. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Warszawy na beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w dniach 11 i 12 września 2021r. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
  10. W sobotę (24 lipca), w Sanktuarium św. Jana Pawła II odbędzie się piąta rocznica otwarcia ŚDM w Krakowie. Rozpoczęcie o godz. 17:00; Msza św. o godz. 19:00; a o godz. 20:00 koncert.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Agata Stańczyk, lat 52 os. Stalowe, Włodzimierz Zmora, lat 65 os. Szkolne, Aleksander Góral, lat 89 os. Centrum A, Krzysztof Bienias, lat 60 os. Centrum A, Marian Iwan, lat 95 os. Stalowe, Stefan Bębenek. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (20 lipca) o godz. 18:00.