1. Dziś w niedzielę (19 września) gościmy w naszej parafii ks. Sławomira Bednarza – michalitę, który głosi Słowo Boże i przed kościołem będzie prosił o dowolne ofiary na budowę kościoła w Młochowie koło Nadarzyna.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje przy naszej parafii (spłata instalacji fotowoltaicznej).
  3. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.
  4. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II we wtorek (21 września) po Mszy św. o godz. 18:00.
  5. We wtorek (21 września) o godz. 18:00 zakończenie odpustu mogilskiego. Eucharystię poprowadzi nasza parafia. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we wspólnej modlitwie. O godz. 17:00 droga krzyżowa na placu.
  6. W sobotę (25 września) po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:15 zapraszamy wszystkich, do naszego kościoła na wieczór zawierzenia. Będzie to adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniami o modlitwie. Modlitwę poprowadzą młodzi wywodzący się z różnych wspólnot. Na to spotkanie zapraszamy młodzież z klas 8 i 7 – rozpoczynającą przygotowania do bierzmowania.
  7. W sobotę (25 września) odbędzie się XII Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Łagiewnik. Nasza parafia organizuje wspólny wyjazd na tę pielgrzymkę. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kancelarii.
  8. Przychodnia na os. Szkolnym 9, informuje o możliwości bezpłatnego zaszczepienia się przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepień mogą skorzystać: seniorzy 75+, pracownicy służby zdrowia, oświaty, diagności laboratoryjni, farmaceuci, funkcjonariusze służb publicznych. Na darmowe szczepienie zapisać można się w przychodni. Szczepienia będą po 1 października br. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej przychodni.
  9. Od października rusza u nas nowa wspólnota uwielbienia JASPIS. Informacje na temat wspólnoty umieszczone są na stronie internetowej i Facebooku parafii.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Grażyna Pląder, lat 66 os. Stalowe, Bogdan Wdowiak, lat 57 os. Słoneczne, Tadeusz Soczewka, lat 88 os. Szkolne, Franciszek Zagórski, lat 83 os. Centrum D, Zdzisław Szczepański, lat 68 os. Centrum C, Kazimiera Magiera, lat 86 os. Hutnicze, Władysława Lalik, lat 83 os. Szkolne, Stefania Łyczak, lat 8.1 os. Szklane Domy, Marianna Minorczyk, lat 92 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (21 września) o godz. 18:00.