1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę i konto parafialne. Przeznaczamy ją na spłatę ostatniej raty za instalację fotowoltaiczną dla naszej parafii.
 2. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:00 oraz popołudniu o godz. 17:15, a w niedzielę o godz. 16:15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: dorosłych, młodzież i dzieci. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii we wtorek (19 października) po Mszy św. wieczornej.
 4. Msza św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz za ofiarodawców w środę (20 października) o godz. 18:00.
 5. W czwartek (21 października) o godz. 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 6. Zbliża się listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. Od dzisiejszej w niedzieli (17 października) w kruchcie kościoła przyjmujemy wypominki za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych modlimy się przez cały rok od pierwszej niedzieli grudnia, w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. (9:00, 12:00, 18:30). Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlimy się na różańcu przez cały listopad w dni powszednie o 17:30. Wypominki przyjmujemy również w kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia.
 7. Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej, które rozpoczną się w naszej parafii od poniedziałku (11 października) i będą głoszone w każdy poniedziałek i piątek o godzinie  19:00, w dolnym kościele. Zapraszamy każdego.
 8. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 88, os. Szklane Domy 2, serdecznie zapraszają rodziców wraz z dziećmi – przyszłorocznymi pierwszakami na cykl spotkań: pierwsze spotkanie 19 października od godz. 17:00 – 18:30.
 9. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na Fundację: Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrano: 9 tys. 20 gr. Dziękujemy wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 88 wraz z p. Sylwią Jagielską za przeprowadzenie zbiórki.
 10. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej, która czynna jest w niedzielę w godz. 9:00 – 11:00 oraz w środy w godz. 16:00 – 18:00.
 11. Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej i lektorskiej przy naszym ołtarzu, a dziewczęta do scholi dziecięcej.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Ryszard Walczak, lat 67 os. Hutnicze, Eugenia Załóg, lat 92 os. Centrum D, Jan Daniel, lat 89 os. Hutnicze. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (19 października) o godz. 18:00.