1. Dziś (7 listopada) I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Chrystusa Króla. W dni powszednie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:30.

  2. Dzisiaj w niedzielę (7 listopada) o godz.16:00 zostanie odprawione nabożeństwo za zmarłych naszych parafian. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do naszego kościoła.

  3. Dziś w niedzielę (7 listopada) Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym z os. Centrum C, prowadzi kwestę przed kościołem na rzecz swoich podopiecznych.

  4. We wtorek (9 listopada) po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Józefa z czytaniem próśb.

  5. W czwartek (11 listopada) przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszym kościele o godz.17:30 odbędzie się montaż słowno-muzyczny pt.: „Ojczyzno ma”, a o godz. 18:00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i naszych rodzin za wstawiennictwem bł. Edmunda Bojanowskiego. W tym dniu imieniny obchodzić będzie o. Marcin Pater – wikariusz naszej parafii. Życzymy o. Marcinowi i wszystkim solenizantom: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  6. Za tydzień w niedzielę (14 listopada) odbędzie się, ustanowiony przez papieża Franciszka, V Światowy Dzień Ubogich. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na organizację Święta Ubogich w Krakowie i na dzieła pomocy biednym w parafii. W naszej parafii zebrane środki przeznaczymy na pomoc przedświąteczną dla potrzebujących.

  7. Za tydzień w niedzielę (14 listopada) po Mszy św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30, przed kościołem, będzie możliwość zakupu obrazu świętych (wyszywanych ręcznie). W ten sposób będzie można wspomóc p. Marię, która potrzebuje pomocy.

  8. Chór parafialny prowadzi nabór do wszystkich głosów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania, gdyż nie jest wymagana znajomość nut. Próby odbywają się w niedzielę o godz. 19:00 w sali światło życie (nr 4). Więcej informacji znajduje się na ulotkach, które wyłożone są na ostatnich ławkach. Za tydzień w niedzielę (14 listopada) podczas Mszy św. o godz.17:00 chór będzie obchodził 5-lecie działalności. Serdecznie zapraszamy.

  9. Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego działająca w naszej parafii, organizuje wyjazd do Cieszyna w niedzielę (21 listopada) na spektakl pt.:„Gość oczekiwany”. Wyjazd o godz. 13:00, koszt – 50 zł. Zapisy w kancelarii i w zakrystii. Zapraszamy.
  10. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej, czynnej w niedzielę: od godz. 9:00 – 11:00, oraz w środy: od godz. 16:00 – 18:00. Są zakupione nowe książki podczas tegorocznych targów.

  11. W minionym tygodniu odeszły do Pana: Władysława Gazda, lat 91 os. Hutnicze, Gabriela Malik, lat 0 os. Szkolne, Józefa Kornecka, lat 88 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (9 listopada) o godz. 18:00.