1. Dzisiejszą niedzielą (28 listopada) rozpoczynamy adwentowe oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Adwent to początek nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, którego hasłem są słowa „Posłani w pokoju Chrystusa”. W tym okresie zapraszamy na Msze św. roratnie, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w roratach, których tematem jest: Droga do Betlejem. Dzieci i młodzież zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku. Bezpośrednio po Mszy św. roratniej, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.
 2. Od dzisiejszej niedzieli (28 listopada) w kruchcie kościoła i w kancelarii są do nabycia świece Caritas, stroiki świąteczne oraz poświęcone opłatki wigilijne. Zebrane ofiary zostaną przekazane na działalność Caritas.
 3. Przy stoisku Radia Maryja, rozprowadzane są kalendarze parafialne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby Służby Liturgicznej.
 4. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża Podwyższenia Krzyża św.
 5. We wtorek (30 listopada) przypada święto św. Andrzeja, apostoła. Wszystkim solenizantom, a wśród nich bratu Andrzejowi Buratyńskiemu, życzymy wszelkich łask Bożych i zdrowia.
 6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii. Ofiary ze składki z (3. niedzieli miesiąca) przeznaczamy na nową inwestycję w naszym kościele – na maty grzewcze na ławkach.
 7. W czwartek (2 grudnia) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo, w intencji powołań kapłańskich o godz. 18:00.
 8. W piątek (3 grudnia) to pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
 9. W sobotę (4 grudnia) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 10. Zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia dla osób żyjących w niesakramentalnych związkach małżeńskich, który odbędzie się w sobotę (4 grudnia) o godz. 16:00, w kościele pw. Miłosierdzia

Bożego w Krakowie – Na Wzgórzach Krzesławickich. Więcej informacji na plakacie.

 1. W tym roku Harcerski Szczep Tęczowy obchodzi 65 lecie istnienia. Za tydzień w niedzielę (5 grudnia) młodzież z tego Szczepu, będzie sprzedawać ciasta po Mszach św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Dochód ze sprzedaż przeznaczą na rzecz działalności szczepu.
 2. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Leszek Filipak, lat 77 os. Centrum C, Elżbieta Wallis, lat 90 os. Szkolne, Wiesław Lorek, lat 91 os. Szklane Domy, Jerzy Niepokój, lat 63 os. Handlowe, Henryka Robakowska, lat 86 os. Centrum B, Janina Marzec, lat 90 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (30 listopada) o godz. 18:00.