1. Dzisiaj w niedzielę (26 grudnia) święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, otaczamy szczególną modlitwą wszystkie rodziny naszej parafii, prosząc dla nich o dar wzajemnej miłości i Bożego błogosławieństwa w codziennym życiu. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski w Krakowie.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Składka z 3. niedzieli grudnia wyniosła: 14 tys. Ofiary przeznaczamy na spłatę zamontowanych już mat grzewczych na ławkach.
  3. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża św. Rodziny.
  4. W piątek (31 grudnia) zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na uroczyste nieszpory o godz. 17:30, a o godz. 18:00 Msza św. dziękczynna za Parafian i Parafię. Msza św. na powitanie Nowego Roku o godz. 24:00.
  5. W sobotę (1 stycznia) Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę.
  6. W tym roku wizyta duszpasterska (kolęda) z powodu pandemii będzie wyglądać następująco: odwiedzimy osobiście tylko te rodziny, które na piśmie przekazali nam swoje zaproszenie. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na Msze święte tzw. kolędowe, które będziemy sprawowali w intencji mieszkańców poszczególnych osiedli. Podczas Mszy kolędowej poświęcimy wodę, którą będzie można zabrać do domu. Mszę św. kolędową dla os. Szklane Domy i os. Słonecznego odprawimy w niedzielę (2 stycznia) o godz. 12:30.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Kazimierz Bortoszek, lat 66 os. Stalowe, Maria Ryś, lat 90 os. Słoneczne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (28 grudnia) o godz. 18:00.