1. Zachęcamy do adoracji Dzieciątka Jezus w naszej szopce i indywidualnej tam modlitwy, zwłaszcza w intencji naszych rodzin.
  2. W dniach od (18 – 25 stycznia) w Archidiecezji Krakowskiej przypada Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jest to czas szczególnej modlitwy, chrześcijan różnych wyznań z całego świata za siebie nawzajem.
  3. Dziś w niedzielę (16 stycznia) na Mszy św. o godz. 17:00 i 19:00 kolędować będzie Schola Emmanuel z Sieprawia. Po Mszach św. będzie możliwość nabycia płyt z kolędami i pastorałkami w wykonaniu scholi.
  4. W środę (19 stycznia) o godz. 18:00 Msza św. w intencji Kościoła, Ojca św. Ojczyzny i Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz ofiarodawców. Przed Mszą św. w kaplicy czuwanie.
  5. W piątek (21 stycznia) przypada dzień Babci, a w sobotę (22 stycznia) dzień Dziadka. Nie zapomnijmy w naszej modlitwie o ukochanych Babciach i Dziadkach. Za żyjących Msza św. będzie w środę (19 stycznia) o godz. 18:00, a za zmarłych we wtorek (18 stycznia) o godz. 18:00.
  6. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża św. Marii Goretti.
  7. Trwa wizyta duszpasterska (kolęda). Ojcowie – kapłani umawiają indywidualnie spotkanie kolędowe. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na Msze święte tzw. kolędowe, które sprawujemy w intencji mieszkańców z poszczególnych osiedli. Mszę św. kolędową dla os. Centrum A i os. Hutniczego odprawimy w niedzielę (23 stycznia) o godz. 12:30. Woda święcona wystawiona jest w przedsionku kościoła.
  8. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas Mszy św. w każdą środę. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – spłata mat grzewczych na ławkach.
  9. Rodzina Bł. Edmunda Bojanowskiego działająca w naszej parafii, organizuje wyjazd do Cieszyna w sobotę (22 stycznia) na Jasełka. Wyjazd o godz. 8:00, koszt 65 zł. Przy zapisie prosimy o zaliczkę 30 zł. Zapisy w kancelarii i zakrystii.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Leokadia Ferczyk, lat 99 os. Handlowe, Dorota Stępień, lat 53 os. Centrum C, Elżbieta Łączak, lat 63 os. Centrum B, Alicja Gazda, lat 60 os. Słoneczne, Adam Gajoszek, lat 67 os. Centrum B, Teresa Kmieć, lat 88 os. Hutnicze, Józefa Sawicka, lat 91 os. Hutnicze, Czesława Gawęda, lat 60 os. Centrum C, Zofia Kolat, lat 70 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (18 stycznia) o godz. 18:00.