1. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  2. We wtorek (1 lutego) o godz. 18:00 Msza św. i chór uwielbienia Boga z Rycerstwem św. Michała Archanioła.
  3. W środę (2 lutego) przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30, 18:00. Składka w tym dniu na zakony kontemplacyjne. Przynosząc do kościoła gromnice prosimy o ich właściwe zabezpieczenie, tak, aby wosk nie wylewał się na posadzkę kościoła oraz na maty grzewcze na ławkach.
  4. Dzień Życia Konsekrowanego to okazja do podziękowania Panu Bogu za dar, jakim dla całego Kościoła jest życie zakonne. Ogarnijmy naszą modlitwą i życzliwością szczególne osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii, jak również nasze Siostry Służebniczki i Małe Siostry Jezusa. Msza św. o powołania do naszych wspólnot zakonnych odbędzie się (2 lutego) o godz. 6:30.
  5. W czwartek (3 lutego) przypada I czwartek miesiąca oraz wspomnienie św. Błażeja, patrona chorych na gardło. Na Mszach św. błogosławieństwo wiernych świecami. Msza św. z nabożeństwem o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00.
  6. W piątek (4 lutego) przypada I piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii. Składka w tym dniu na parafialny Caritas.
  7. W sobotę (5 lutego) we wspomnienie św. Agaty, po każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody, a z racji I soboty miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
  8. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Wszystkim, którzy byli obecni na Mszach św. (kolędowych) tutaj w kościele czy Tym, których odwiedzaliśmy osobiście, bardzo serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Nasza radość jest tym większa, iż dowiadujemy się od wielu parafian, że rzeczywiście byliście przedłużeniem naszych rąk kapłańskich i po zakończonej liturgii, sami wodą święconą pobłogosławiliście pomieszczenia swoich domów i mieszkań. Dziękujemy bardzo za złożone ofiary i te przelane na konto parafialne. Wszystkim życzymy raz jeszcze Bożego błogosławieństwa, w tym już trwającym Nowym Roku i niech Maryja każdego dnia otacza Was swoją Matczyną miłością. Wszystkich naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas Mszy św., w każdą środę o godz. 18:00.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Teresa Światłowska, lat 91 os. Centrum C, Piotr Kopacz, lat 64 os. Stalowe, Bożena Bugajska-Kućmierz, lat 70 os. Hutnicze, Barbara Targosz, lat 69 os. Hutnicze, Zofia Chrobak, lat 95 os. Słoneczne, Urszula Michalik, lat 55 os. Szkolne, Stanisław Starzyk, lat 85 os. Szkolne, Irena Stańka, lat 90 os. Słoneczne, Irena Cholewa, lat 91 os. Centrum A. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (1 lutego) o godz. 18:00.