1. Papież Franciszek ogłaszając Rok Świętej Rodziny powiedział: „(…) rodzina z Nazaretu jest wzorem, w którym wszystkie rodziny świata mogą znaleźć pewny punkt odniesienia oraz inspirację”. Zapraszamy serdecznie wszystkich Parafian w sobotę (19 lutego) na nabożeństwo – czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, które rozpocznie się bezpośrednio po wieczornej Mszy św., a trwać będzie do modlitwy apelowej do godz. 21:00. Podczas tego nabożeństwa będzie okazja by podziękować Panu Bogu za rodziny, z których wyszliśmy i za te, które tworzymy. Prosić będziemy również, Świętą Rodzinę o nowe święte rodziny.
  2. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża św. Macieja.
  3. We wtorek (15 lutego) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  4. W środę (16 lutego) o godz. 19:00 w sali Jana Pawła II spotkanie dla katechetów, uczących w szkołach na terenie naszej parafii.
  5. W środę (16 lutego) o godz. 18:00 Msza św. w intencji Kościoła, Ojca św. Ojczyzny i Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz ofiarodawców. Przed Mszą św. o godz. 17:00 w kaplicy czuwanie.
  6. W czwartek (17 lutego) o godz. 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Szkoła Podstawowa nr 88, os. Szklane Domy 2, zaprasza rodziców oraz przyszłorocznych uczniów klas pierwszych na cykl spotkań: „Jaka jesteś Szkoło”, we wtorek (15 lutego) w godz.: 17:00 – 18:30. (w trakcie spotkań przewidziano dla dzieci zajęcia, a dla rodziców spotkania z Dyrektorem Szkoły i nauczycielami).
  8. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80, os. Na Skarpie 8 w Krakowie serdecznie zaprasza Przedszkolaki wraz z Rodzicami na Spacery po Osiemdziesiątce, które organizowane są w lutym oraz w marcu w każdy wtorek. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię. Wszystkich naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas Mszy św., w każdą środę o godz. 18:00.
  10. Za tydzień 3. niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – spłata zamontowanych mat grzewczych na ławkach.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Ryszard Janus, lat 88 os. Szklane Domy, Jan Lorek, lat 84 os. Szkolne, Rudolf Włodek, lat 94 os. Centrum A, Marek Dudzic, lat 67 os. Centrum B, Bogusław Okrajni, lat 68 Handlowe, Stanisława Śliwa, lat 88 os. Szklane Domy, Maria Jędrzejek, lat 88 os. Hutnicze, Andrzej Wilczyński, lat 67 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (15 lutego) o godz. 18:00.