1. Różaniec w tym tygodniu o godz. 8:30 prowadzi: Róża Podwyższenia Krzyża Świętego. Na różańcu modlimy się o pokój na Ukrainie. Za tydzień w niedzielę (3 kwietnia) odbędzie się zmiana tajemnic różańca świętego.
 2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pokutne: w niedzielę o godz. 7:35 – Godzinki o Męce Pańskiej oraz Gorzkie Żale o godz. 16:15, w piątki Droga Krzyżowa – po Mszy św. o godz. 8:30, 15:30, 17:15 (dla dzieci), 18:30 (dla młodzieży i wszystkich chętnych). Przypominamy, że za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W piątek (1 kwietnia) o godz. 20:00, w naszym kościele, odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji naszych rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna pod chórem. Dostępny jest: Gość Niedzielny, Niedziela. Zachęcamy do nabywania. Ofiary za gazety wrzućmy do skarbonki.
 4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu tj. (3 kwietnia), a trwać będą do środy (6 kwietnia). Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach św. Nauki będzie głosił ksiądz Adam Trzaska – kapelan hospicjum św. Łazarza.
 5. Od dzisiejszej niedzieli (27 marca) Schola Dziecięca i Służba Liturgiczna rozprowadzają palmy. Dochód ze sprzedaż zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu kolonijnego w sierpniu.
 6. Parafialny Zespół Charytatywny Caritas, rozprowadza: baranki, świece-paschaliki oraz stroiki na wielkanocny stół. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla ubogich z naszej parafii oraz na dzieła Caritas Archidiecezji. W kościele jest wystawiony kosz na wielkopostną jałmużnę. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie paczek dla najuboższych rodzin prosimy o przynoszenie trwałych produktów żywnościowych do wystawionego kosza. Informujemy, że nie będziemy zbierać do kosza pokarmów w Wielką Sobotę. Dziękujemy również za wszystkie ofiary składane na cele charytatywne. Dziękujemy za składane ofiary do puszki przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia na kwiaty do Bożego Grobu. W czwartek (31 marca) od godz. 9:00 do 12:00 będą wydawane paczki dla ubogich naszej parafii. Przy odbiorze paczki prosimy o okazanie dowodu osobistego.
 7. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej, dzisiaj (27 marca) po mszy o 9:30 dla grupy I i II, dla grupy III i IV w czwartek (31 marca) o godz. 18:00 w sali bł. Wincentego. W piątek po Drodze Krzyżowej, po mszy o 18:00, nabożeństwo wręczenia krzyży ósmoklasistom.
 8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę z racji 3. niedzieli miesiąca oraz wszystkie ofiary przesyłane na konto parafii. Wszystkich naszych ofiarodawców i dobrodziei polecamy w modlitwie podczas Mszy św. o godz. 18:00, w każdą środę.
 9. W tym tygodniu (1 kwietnia) przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
 10. W sobotę (2 kwietnia) o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie do Niepokalanego Serca Maryi.
 11. Rozpoczynają się zapisy na przygotowania do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy u o. Michała.
 12. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 serdecznie zaprasza kandydatów i rodziców na „dzień otwarty” w sobotę (2 kwietnia). Szczegóły na stronie internetowej szkoły.
 13. W minionym tygodniu odeszły do Pana śp.: Krystyna Mleczak, lat 93 os. Centrum A, Cecylia Furtak, lat 71 os. Szkolne, Stefania Szymańska, lat 84 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (29 marca) o godz. 18:00.