1. Dzisiaj w niedzielę (22 maja) na Mszy św. o godz. 17:00, w naszym kościele odbędzie się wspólne dziękczynienie za kanonizację brata Karola de Foucauld, założyciela Małych Sióstr Jezusa.
  2. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Jana Sarkandra. Członków Żywego Różańca i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę (4 czerwca). Zapisy w kancelarii parafialnej.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odbywają się: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30.
  4. Przez cały miesiąc maj: od poniedziałku do soboty, zapraszamy do naszego kościoła na apel jasnogórski o godz. 21:00.
  5. W tym tygodniu kończą się zapisy dorosłych do sakramentu bierzmowania. Zapisy przyjmuje o. Michał na furcie klasztornej.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na konto parafialne. Składka z 3. niedzieli miesiąca wyniosła: 15 tys. 100 zł. Wszystkich naszych ofiarodawców i dobrodziei polecamy w modlitwie na Mszy św. o godz. 18:00, w każdą środę.
  7. Zapraszamy naszych Parafian na uroczyste wprowadzenie relikwii bł. kard. Stefana Wyszyńskiego do naszej Świątyni, które odbędzie się w sobotę (28 maja) podczas Mszy św. o godz. 18:00. Jest to dla naszej wspólnoty wielka radość i łaska od Boga. Módlmy się wspólnie wypraszając wszelkich łask u Wszechmogącego Boga, aby za wstawiennictwem bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, obdarowywał wszystkich ludzi potrzebnymi łaskami dla osiągnięcia Królestwa Bożego.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna pod chórem.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Monika Żurek, lat 95 os. Centrum B, Grzegorz Biały, lat 61 os. Szkolne, Czesław Kowalczyk, lat 90 os. Stalowe, Krystyna Cyganek, lat 73 os. Centrum C, Jan Leśniak, lat 0, os. Hutnicze, Jacek Kotarba, lat 70 os. Centrum B, Agnieszka Winiarska, lat 92 os. Stalowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (24 maja) o godz. 18:00.