1. Serdecznie zapraszamy na ostanie nabożeństwa majowe i Apel Jasnogórski. We wtorek (31 maja) procesją Eucharystyczną, odprawioną po Mszy św. o godz. 18:00 zakończymy nabożeństwa majowe.
 2. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. We wtorek (31 maja) Msza św. w intencji Żywego Różańca o godz. 18:00. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień w niedzielę (5 czerwca). Członków Żywego Różańca i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę (4 czerwca). Zapisy w kancelarii parafialnej.
 3. Od środy (1 czerwca) zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Będą one celebrowane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o 16:30.
 4. W czwartek (2 czerwca) przypada I czwartek miesiąca. Msza św. z nabożeństwem o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00.
 5. W piątek (3 czerwca) w pierwszy piątek miesiąca Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
 6. W sobotę (4 czerwca) przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Matanoia, zaprasza na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w sobotę (4 czerwca). Rozpoczęcie czuwania o godz. 20:30, a zakończenie Liturgią Słowa ok. godz. 22:00.
 8. W przyszłą niedzielę (5 czerwca) przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy ona liturgiczny okres Wielkanocny. Do tej uroczystości będziemy przygotowywać się poprzez modlitwy Septenny, odmawiane codziennie w ramach nabożeństw majowych i czerwcowych.
 9. Za tydzień w niedzielę (5 czerwca) na Mszy św. o godz. 11:00, obchodzić będziemy rocznicę I Komunii  Św. dzieci, które przystąpiły w ubiegłym roku. Spowiedź dla dzieci w piątek (3 czerwca) o godz. 17:15.
 10. 10. W niedzielę (5 czerwca) odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej wraz z rodzicami po Mszy o godz. 9:30. Więcej informacji na stronie internetowej parafii. http://www.szklanedomy.cystersi.pl/…/przygotowanie…/
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest dostępna pod chórem.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Regina Kowalska, lat 82 os. Hutnicze, Czesława Senderska, lat 91 os. Hutnicze, Helena Bosak, lat 96 os. Centrum B, Janina Surówka, lat 87 os. Centrum C, Jaromier Rej, lat 85 os. Stalowe, Eugeniusz Jagła, lat 89 os. Centrum B, Krystyna Gawlikowska, lat 76 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (31 maja) o godz. 18:00.