1. Dzisiejszą niedzielą (12 czerwca) Najświętszej Trójcy, kończy się okres Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 2. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Chrystusa Króla.
 3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz.18:00, a w niedziele o godz. 16:30.
 4. We wtorek (14 czerwca) po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Józefa.
 5. W środę (15 czerwca) na Mszy św. o godz. 18:00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania osobom dorosłym.
 6. W środę (15 czerwca) zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji: Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radio Maryja, TV Trwam i Ofiarodawców. Przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka o godz. 17:00.
 7. W czwartek (16 czerwca) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. tak jak w niedzielę, z wyjątkiem nie będzie Mszy św. o godz. 12:30. Główna Msza św. z procesją o godz. 11:00. Procesja przejdzie stałą trasą, a na trasie procesji zostaną zbudowane 4 ołtarze, w tym samych miejscach, co w latach ubiegłych. Prosimy, o przygotowanie ołtarzy: I ołtarz: Żywy Różaniec, II ołtarz: Rodziny bł. Edmunda, III ołtarz: Odnowa w Duchu św. i Stowarzyszenie Krwi Chrystusa, IV ołtarz: Neokatechumenat. Prosimy parafian o udekorowanie okien na trasie procesji. Zapraszamy parafian do udziału w procesji. Zapraszamy całą asystę procesyjną, dzieci pierwszokomunijne, dzieci, które obchodziły rocznicę pierwszej Komunii św., dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwoneczkami. Przez oktawę Bożego Ciała procesja odbywać się będzie po Mszy św. o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości. Spotkanie z budowniczymi ołtarzy odbędzie się w środę (15 czerwca) o godz. 17:15 w zakrystii.
 8. W piątek (17 czerwca) we wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zapraszamy chorych naszej parafii na Mszę św. o godz. 15:00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
 9. W sobotę (18 czerwca) na Mszy św. o godz. 15:00 młodzież naszej Parafii, przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk ks. biskupa Janusza Mastalskiego.
 10. W Rzymie (26 czerwca) odbędzie się X Światowe Spotkanie Rodzin, które zakończy Rok Rodziny trwający od 19 marca 2021r. Z tej okazji zapraszamy naszych parafian, w sobotę (18 czerwca) po Mszy św. wieczornej, na adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy modlić się za rodziny naszej parafii.
 11. W sobotę (18 czerwca) o godz. 19:00, w kościele św. Brata Alberta na os. Dywizjonu, odbędzie się spektakl Karol Wojtyła „Pieśń o blasku wody”, który wystawi Krakowska Opera Kameralna.
 12. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 13. Za tydzień przypada 3. niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na cele remontowe przy naszym kościele.
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Jan Jazgar, lat 81 os. Centrum B, Adolf Dyląg, lat 94 os. Centrum B, Adelajda Marek, lat 91 os. Hutnicze, Janina Chwałek, lat 92 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (14 czerwca) o godz. 18:00.