1. Z okazji rozpoczynającego się okresu wakacji i urlopów, życzymy wszystkim Parafianom zasłużonego odpoczynku fizycznego oraz odnowy duchowej. Przypominamy, że w okresie wakacji (od 3 lipca do 28 sierpnia) nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany o godz. 11:00.
  2. Dziś w niedzielę (26 czerwca) w naszej parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, które pracują na Białorusi. Przed kościołem można złożyć ofiarę na dzieła, które prowadzą Siostry.
  3. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża św. Marii Goretti.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa, które w tygodniu odbywają się po Mszy św. o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30. W czwartek (30 czerwca) uroczyste zakończenie nabożeństw z procesją eucharystyczną. Zapraszamy asystę procesyjną.
  5. W tym tygodniu przypada (1 lipca) pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
  6. Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę (2 lipca) o godz. 17:00.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom Parafii i Klasztoru na Szklanych Domach, składamy serdeczne: „Bóg Zapłać” za stałą życzliwość. Dziękujemy wszystkim za ofiarność. Wszystkich Was polecamy we Mszy św., w każdą środę o godz. 18:00.
  8. Dla uchodźców z Ukrainy oraz rodzin, które ich goszczą, organizowany jest festiwal „Czas dla Nadziei”. Wydarzenie odbędzie się (2 lipca) w Parku im. Henryka Jordana między godz. 10:00 a 20:00. Pragniemy, by był to czas nadziei i radości, zwłaszcza dla kobiet i dzieci, które w Polsce znalazły schronienie przed śmiercią, głodem i bezdomnością.
  9. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 – 11 sierpnia 2022r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej, a od 1 sierpnia do 5 sierpnia, w Bazie Pielgrzymki – przy kościele Arka Pana w Bieńczycach.
  10. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Leon Dziedzic, lat 89 os. Szklane Domy, Jan Witoszyński, lat 76 os. Centrum B, Maria Szczepańska, lat 88 os. Stalowe, Józef Kasprolewicz, lat 69 os. Centrum B, Piotr Tokarek, lat 70. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (28 czerwca) o godz. 18:00.