1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30.
  2. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża św. Jana Sarkandra. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa w kaplicy bł. Wincentego. Najświętszy Sakrament wystawiony jest codziennie od godz. 8:30 do wieczornej Mszy św.
  3. Przypominamy, że w okresie wakacji (od 3 lipca do 28 sierpnia) nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany o godz. 11:00.
  4. We wtorek (5 lipca) Msza św. i chór uwielbienia Boga z Rycerstwem św. Michała Archanioła.
  5. W czwartek (7 lipca) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00.
  6. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, pracujące na Białorusi, dziękują wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Siostry zebrały: 16 tys.
  7. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 – 11 sierpnia 2022r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej, a od 1 sierpnia do 5 sierpnia, w Bazie Pielgrzymki – przy kościele Arka Pana w Bieńczycach.
  8. Szkoła branżowa dla młodzieży, która ma siedzibę przy naszym klasztorze (w budynku dawnego Liceum), ma jeszcze wolne miejsca. Szkoła kształci młodzież w zawodach, zapewnia bezpieczeństwo. Wszelkie informacje i zapisy w sekretariacie szkoły: Wejście do szkoły tak jak do kancelarii parafialnej, od strony os. Szkolnego.
  9. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Marian Bracha, lat 96 os. Centrum B, Jakub Kusiak, lat 0 os. Centrum D, Małgorzata Tałach, lat 64 os. Hutnicze, Stanisław Korzeniowski, lat 88 os. Centrum A, Krystyna Szulc, lat 87 os. Słoneczne, Kazimierz Turek, lat 71 os. Stalowe, Kazimierz Żyradzki, lat 76 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (5 lipca) o godz. 18:00.