1. Dziś (7 sierpnia) pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30.
  2. Dzisiaj w niedzielę (7 sierpnia) gościmy ks. Jarosława Wiśniewskiego misjonarza z Papui na Oceanii, autora książki pt.: „Pożegnanie z diabłem”, która opisuje posługę misjonarzy. Kupując książkę za 10 zł. wspomagamy pracę misjonarzy.
  3. We wtorek (9 sierpnia) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  4. We wtorek (9 sierpnia) przy naszym kościele odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dochód przeznaczony jest na potrzeby misyjne i dzieła prowadzone przez polskich misjonarzy pracujących w różnych krajach. Zbiórka będzie od rana do 11:00. Sprzęt można składać na placu kościelnym naprzeciw dzwonnicy.
  5. W czwartek (11 sierpnia) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego z modlitwą za rodziny.
  6. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża św. Jana Sarkandra.
  7. W sierpniu, miesiącu trzeźwości, serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i całego narodu. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia.
  8. lat temu, dn. 23 kwietnia 1982r. został wyjęty kamień z grobu św. Piotra i poświęcony przez papieża św. Jana Pawła II. Uroczystego wmurowania tego kamienia, w fundamenty naszej świątyni, dokonał ks. bp Kazimierz Górny, dn. 9 października 1987r., czyli 35 lat temu. Odpust parafialny, który będziemy przeżywać w tym roku (26 sierpnia) będzie okazją do wspólnego dziękczynienia za dar naszej Wspólnoty Parafialnej. O godz. 18:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi – J. E. Ksiądz Biskup Kazimierz Górny.
  9. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Jan Guguła, lat 67 os. Szkolne, Zuzanna Sarnecka, lat 97 os. Szkolne, Zuzanna Barłóg, lat 97 os. Szklane Domy, Czesław Bac, lat 71 os. Centrum A, Irena Kurek, lat 84 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (9 sierpnia) o godz. 18:00.