1. Dzisiaj (21 sierpnia) trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczamy na cele remontowe przy naszym kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
  2. Sierpień to miesiąc Matki Bożej i wielu rocznic narodowych, to także wezwanie do dobrowolnej abstynencji od alkoholu. Niech Maryja, Królowa Polski, błogosławi naszym dobrym postanowieniom.
  3. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  4. W piątek (26 sierpnia) będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30 i 18:00. Główna Msza św. odpustowa o godz. 18:00, której będzie przewodniczył i wygłosi homilię J.E.Ks. Biskup Kazimierz Górny – biskup senior diecezji rzeszowskiej. Przed Mszą św. różaniec o godz. 17:15 i koncert Studenckiego Zespołu Góralskiego „Młode Podhale”. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, na którą zapraszamy asystę procesyjną, dzieci do sypania kwiatów, dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich naszych Parafian. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Kancelaria parafialna będzie czynna do godz. 17:00.
  5. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Katarzyna Kunachowicz, lat 68 os. Szklane Domy, Alina Gondko, lat 66 os. Centrum B, Stanisław Wojtal, lat 66 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (23 sierpnia) o godz. 18:00.