1. W dniu dzisiejszym (18 września) przeżywamy po raz drugi Dzień Modlitwy za Młodzież w parafiach Archidiecezji Krakowskiej. Przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki modlimy się dziś szczególnie za młodych ludzi z naszej parafii i z diecezji, aby odnaleźli swoje miejsce w Kościele, rozwijali talenty, budowali piękne relacje i podejmowali dobre decyzje na całe życie. Jest możliwość złożenia ofiary, która zostanie przeznaczona na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszym dekanacie. Ofiarę można złożyć do skarbonki przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia.
 2. Dzisiaj 3. niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary na tacę, które będą przeznaczone na remont toalet przy salkach duszpasterskich.
 3. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Miłosierdzia Bożego. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza osoby, które chciałyby dołączyć do wspólnej modlitwy. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do o. Gerarda. Zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych oraz czcicieli Różańca świętego na XIII Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w sobotę (24 września). Zapisy w kancelarii.
 4. We wtorek (20 września) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 5. Msza św. w intencji Radia Maryja, TV Trwam i ofiarodawców w środę (21 września) o godz. 18:00. Przed Mszą św. modlitewne czuwanie w kaplicy bł. Wincentego o godz. 17:00.
 6. W środę (21 września) o godz. 18:00 zakończenie odpustu mogilskiego. Na uroczystą Eucharystię zaproszona jest nasza parafia. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału we wspólnej modlitwie. O godz. 17:00 droga krzyżowa na placu.
 7. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Św. Metanoia, w czwartek (22 września) Msza św. o godz. 18:00 z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 8. Spotkanie katechetów uczących w szkołach na terenie naszej parafii, odbędzie się w czwartek (22 września) o godz. 19:15 w sali św. Jana Pawła II.
 9. Przypominamy, że przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania obejmuje uczniów z klas 6, 7 i 8. W naszej parafii przygotowujemy również osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy uczniów z klas 7 trwają cały miesiąc wrzesień u o. Marcina. Zapisy uczniów z klas 6 i osób dorosłych trwają do końca września – zapisać się można codziennie, oprócz poniedziałków, na furcie klasztornej osobiście u o. Michała.
 10. Przedszkole znajdujące się na terenie naszej parafii (Akademia Małych Einsteinów) oferuje pracę w roli nauczyciela wychowania przedszkolnego. Prosimy o zgłoszenia na podany numer telefonu, który znajduje się na drzwiach wejściowych do przedszkola.
 11. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Piotr Lubaszewski, lat 67 os. Szkolne, Mirosław Cyganek, lat 81 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (20 września) o godz. 18:00.