1. W sobotę (1 października) rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:00 – tu modlitwę prowadzą róże oraz popołudniu o godz. 17:15 – tu modlitwę różańcową poprowadzą: dzieci (od poniedziałku do czwartku) i młodzież w piątki. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Miłosierdzia Bożego. Za tydzień w niedzielę (2 października) odbędzie się zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o godz. 8:00 oraz o godz. 16:00 odbędzie się procesja różańcowa do pięciu ołtarzy.
 2. W ramach akcji modlitewnej „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata” zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki w środę (28 września) o godz. 15:00. Będziemy modlić się przy skrzyżowaniach ulic: Alei Solidarności i ul. Struga oraz Alei Przyjaźni i Alei Róż.
 3. W środę (28 września) o godz. 19:00 w sali św. Jana Pawła II (wejście tak jak do kancelarii) odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W czwartek (29 września) w święto św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 z modlitwą poświęcenia się opiece św. Michała Archanioła. Wszystkim solenizantom, wśród nich o. Michałowi Kempysowi, życzymy wielu łask Bożych i błogosławieństwa.
 5. W sobotę (1 października) przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 6. Zapraszamy kandydatów na ministranta oraz tych którzy pragną wznowić swoją służbę przy ołtarzu, a także zainteresowanych Liturgiczną Służbą Ołtarza na spotkanie w sobotę (1 października) o godz. 11:00 w salce bł. Wincentego. Wejście od strony furty klasztornej.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
 8. Dziękujemy za ofiary złożone z okazji diecezjalnego Dnia Młodzieży.
 9. Przypominamy, że przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania obejmuje uczniów z klas 6, 7 i 8. W naszej parafii przygotowujemy również osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy uczniów z klas 7 trwają cały miesiąc wrzesień u o. Marcina. Zapisy uczniów z klas 6 i osób dorosłych trwają do końca września – zapisać się można codziennie, oprócz poniedziałków, na furcie klasztornej osobiście u o. Michała.
 10. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8 w Krakowie serdecznie zaprasza Przedszkolaki wraz z Rodzicami na rodzinny piknik „Pokoloruj jesień”, który odbędzie się w sobotę 1 października br. od godz. 10:00 do 13:00 na boiskach szkolnych, a w przypadku niesprzyjającej pogody, na terenie budynku szkoły.
 11. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem do nabycia jest nowy numer: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Jadwiga Świtalska, lat 56 os. Szkolne, Aniela Świdnicka, lat 93 os. Stalowe, Irena Cygan, lat 92 os. Handlowe, Eugeniusz Turek, lat 91os. Centrum C, Irena Kaczmarczyk, lat 86 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (27 września) o godz. 18:00.