1. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W niedzielę różaniec o godz. 16:15. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Matki Bożej Szkaplerznej. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca.
 2. Dziś w niedzielę (30 października) gościmy w naszej parafii p. Łucję Ostrowską z organizacji Open Doors, która niesie pomoc prześladowanym chrześcijanom.
 3. W dzisiejszą niedzielę kończą się zapisy dorosłych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 4. Wypominki za zmarłych można złożyć dziś u Sióstr Służebniczek pod chórem. Na zakończenie tygodnia misyjnego Siostry rozprowadzają kalendarze misyjne, jako cegiełkę na budowę szkoły dla dziewcząt w Zambii, gdzie Siostry Służebniczki pracują już 95 lat. Wypominki jednorazowe będziemy odmawiać od 3 listopada o godz. 17:30, a roczne wypominki od 4 grudnia. Dodatkowo odprawimy nabożeństwo za zmarłych z naszej parafii, w niedzielę (6 listopada) o godz. 16:30.
 5. We wtorek (1 listopada) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Uroczystość ta ma charakter bardzo radosny. Wspominamy bowiem  wszystkich tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Wstawiennictwa Wszystkich Świętych wzywać będziemy śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych o godz. 7:35. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Dodatkowo nasza parafia prowadzi Mszę św. na cmentarzu w Grębałowie o godz. 13:00.
 6. W środę (2 listopada) przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30, 18:00. W dniach od 1 listopada do 8 listopada (włącznie) wierni, którzy nawiedzą kościół, cmentarz lub kaplicę publiczną, mogą dostąpić odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Od 2 listopada (od poniedziałku do soboty) będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 15:00.
 7. W czwartek (3 listopada) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 z nabożeństwem o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 8. W piątek (4 listopada) przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na parafialny punkt charytatywny Caritas.
 9. W pierwszą sobotę miesiąca (5 listopada) zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 10. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: miesięcznik Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
 11. Przy naszej parafii głoszone są katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w dolnym kościele.
 12. W przyszłą niedzielę (6 listopada) o godz. 11:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. dla dzieci. Zapraszamy na tę Mszę św. dzieci w strojach Świętych. Przygotujcie stroje ulubionych świętych lub tych, którzy patronują Wam imiennie. Zachęcamy też dorosłych do przebrania się za ulubionego świętego. Niech rośnie nasza wiara oraz świadomość, że niebo jest dla każdego z nas i że nikt nie idzie tam sam!
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Eleonora Siejka, lat 66 os. Szklane Domy, Bożena Szydlik, lat 66 os. Stalowe, Halina Basiaga, lat 77 os. Centrum A, Franciszek Ciepiela, lat 93 os. Słoneczne, Agnieszka Ciszewska, lat 52 os. Centrum A. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (8 listopada) o godz. 18:00.