1. Dziś (6 listopada) I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dziś o godz. 16:30 odbędzie się nabożeństwo za zmarłych z naszej parafii. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami: od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.
  2. We wtorek (8 listopada) po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Józefa.
  3. W czwartek (10 listopada) po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego z modlitwą za rodziny z naszej parafii.
  4. W piątek (11 listopada) przypada 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. Tego dnia z racji Święta Narodowego nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie o. Marcin Pater. Ojcu Marcinowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: parafialny miesięcznik Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  6. Szkoła Podstawowa nr 88 na os. Szklane Domy 2 serdecznie zaprasza przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na pierwsze spotkanie w ramach comiesięcznego cyklu „Jaka Jesteś szkoła”. Spotkanie odbędzie się w środę (9 listopada) od godz. 17:00 do 18:00.
  7. W przyszłą niedzielę (13 listopada), jak co roku w drugą niedzielę listopada, obchodzony jest w Kościele w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest to zarazem ogłoszony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich (w tym dniu na ten cel odbędzie się zbiórka ofiar do puszek po każdej Mszy św.)
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Tadeusz Gąsowski, lat 90 os. Centrum B, Mieczysława Komenda, lat 84 os. Centrum D, Karolina Ważny, lat 91 os. Hutnicze, Anna Wocial, lat 84 os. Szkolne, Leszek Bartosiewicz, lat 73 os. Centrum D. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (8 listopada) o godz. 18:00.