1. W dzisiejszą niedzielę (13 listopada) obchodzony jest w Kościele w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest to zarazem ogłoszony przez papieża Franciszka 6
Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar na organizację święta ubogich w Krakowie oraz na dzieła pomocy biednym w naszej parafii.
2. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:30.
W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Chrystusa Króla. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami: od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.
3. W tym tygodniu odbywają się spotkania kandydatów do bierzmowania z klasy 8. Dzisiaj spotkanie dla grupy I, pozostałe grupy spotykają się w najbliższą środę oraz za tydzień o godz. 16:00.
3. We wtorek (15 listopada) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
4. W środę (16 listopada) o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja
i dzieł przy nim powstałych oraz ofiarodawców. W tym dniu zostanie udzielony sakrament bierzmowania osobom dorosłym.
5. W czwartek (17 listopada) podczas Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się wprowadzenie relikwii bł. Karoliny Kózkówny – patronki dzieci i młodzieży oraz młodych małżeństw.
6. W czwartek (17 listopada) o godz. 19:00 w kościele, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: nowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
8. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8 w Krakowie serdecznie zaprasza przedszkolaki wraz z rodzicami na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się we wtorek 15 listopada od godz. 16:30 – 18:30.
9. W niedzielę (20 listopada) w naszej parafii będzie Niedziela Muzyki Kościelnej. O godz. 11:00 Msza św. z udziałem Scholii i Chóru, po niej modlitwa zawierzenia muzyki kościelnej w naszej parafii. O godz. 17:00 Msza św. z udziałem Chóru Szkół Sióstr Prezentek w Krakowie, a po niej koncert. Ponadto w Tygodniku Katolickim – Niedziela – będzie artykuł o muzyce kościelnej w naszej parafii. Zapisy na listę na stoliku w kruchcie kościoła. Więcej informacji na plakatach, w parafialnym miesięczniku i w internecie.
10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Stanisław Marek, lat.85 Os. Szklane Domy,
Rafał Kołodziej, lat. 44 Os. Centrum C, Wojciech Brodniewicz, lat. 72 Os. Centrum D.
Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (15 listopada) o godz. 18:00.