1. Dzisiaj w niedzielę (29 stycznia) po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich, dorosłych i dzieci na jasełka, które odbędą się w dolnym kościele. Przedstawienie przygotowane jest przez młodzież wyjeżdżającą do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży. Po jasełkach młodzież będzie zbierać dobrowolne ofiary, które przeznaczą na dofinansowanie wyjazdu.
  2. Zapraszamy na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża św. Agaty. Za tydzień w niedzielę (5 lutego) po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic żywego różańca.
  3. W ramach inicjatywy remontu organów i cyklu koncertów, zapraszamy na kolejny koncert, który odbędzie się w przyszłą niedzielę (5 lutego) po Mszy św. o godz. 17:00. Wystąpi Michał Piechnik – organista Bazyliki Mariackiej w Krakowie. Koncert organowy będzie połączony z improwizacjami na tematy zadane od publiczności. Podczas koncertu przeprowadzana będzie zbiórka wolnych datków na remont organów oraz możliwość nabycia „Cegiełek”. Więcej informacji na plakatach i w internecie. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek (2 lutego) przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30, 18:00. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Dzień Życia Konsekrowanego to okazja do podziękowania Panu Bogu za dar, jakim dla całego Kościoła jest życie zakonne. Ogarnijmy naszą modlitwą i życzliwością szczególnie osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii jak również nasze Siostry Służebniczki i Małe Siostry Jezusa. Zapraszamy (2 lutego) na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji powołań.
  6. W piątek (3 lutego) przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św., spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii. W tym dniu składka na parafialny punkt charytatywny Caritas.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca (4 lutego) zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
  8. W roku jubileuszu 40 – lecia powstania naszej parafii, w ramach nowenny pierwszych niedziel miesiąca (5 lutego) o godz. 12:30 odbędzie się Msza św. za osoby z sąsiedztwa. Będzie to Msza św. pokolędowa, w której dziękować będziemy Panu Bogu za wspólnotę, którą wspólnie tworzymy.
  9. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz nowy styczniowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na fundację Inicjatyw Lokalnych i Ekonomii Społecznej – Charity Polska. Zebrano: 1440 zł 74 gr.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Stefan Palonek, lat 94 os. Centrum B, Zbigniew Kukieła, lat 66 os. Szkolne, Stanisława Banaś, lat 89 os. Hutnicze, Teresa Stańczak, lat 86 os. Centrum C, Janina Bańkiewicz, lat 93 os. Szkolne, Beata Łuczyńska, lat 56 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (30 stycznia) o godz. 18:00.