1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód świąt Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły, który będzie trwał do Środy Popielcowej. Obchodząc Święto Chrztu Pana Jezusa wspomnijmy nasz własny chrzest, który włączył nas do wspólnoty Kościoła i uczynił dziećmi Bożymi. W modlitwie pamiętajmy o naszych rodzicach, rodzicach chrzestnych i kapłanie, który udzielił nam chrztu św.
  2. We wtorek (9 stycznia) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  3. Zapraszamy na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  4. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: miesięcznik Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  5. Serdecznie zapraszamy dzieci 6 – letnie wraz z rodzicami na bezpłatne warsztaty dla przedszkolaków, które będą realizowane we wtorki stycznia, lutego i marca w godz. 17:30 – 18:30 w Szkole Podstawowej nr 37, os. Stalowe 18. Szczegóły na plakatach.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Władysław Kural, lat 89 os. Słoneczne, Zofia Lemańska, lat 98 os. Centrum C, Paweł Kruczek, lat 70 os. Centrum D, Zofia Szymakowicz, lat 93 os. Centrum C, Krystyna Majewska, lat 90 os. Handlowe, Antonina Bielecka, lat 93 os. Hutnicze . Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (10 stycznia) o godz. 18:00.