1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane dziś na składkę, na cele remontowe przy naszej parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: dziś o godz. 16:30, a w tygodniu o godz. 18:30.
  3. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża św. Jana Sarkandra.
  4. W środę (21 czerwca) zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja. Przed Mszą św. o godz. 17:00 czuwanie modlitewne w kaplicy bł. Wincentego.
  5. W najbliższy piątek, dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Z tej racji, w czwartek (22 czerwca) o godz. 18:00 na Mszę św. dziękczynną zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z naszej parafii wraz z rodzicami, a także młodzież uczącą się w szkołach średnich. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego od godz. 17:00. Bardzo prosimy rodziców o zachęcenie dzieci do uczestnictwa w tej Mszy św. i wspólną z nimi obecność. Podziękujmy Panu Bogu za cały rok szkolnego trudu i prośmy o szczęśliwe i bezpieczne wakacje.
  6. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz nowy czerwcowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy.
  7. W przyszłą niedzielę (25 czerwca) przed kościołem, po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta na rzecz osób głęboko niepełnosprawnych wymagających pomocy i opieki drugiego człowieka przez całą dobę prowadzoną przez Fundację Mleko i Miód. Zachęcamy gorąco do wsparcia tego dzieła. 
  8. Przez cały tydzień w naszym kościele, w kaplicy bł. Wincentego jest wystawa poświęcona Cudom Eucharystycznym. Zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci do obejrzenia i poczytania o niezwykłej mocy Eucharystii. Wystawa przybyła do naszej parafii dzięki panu Janowi Walaszkowi.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Stefan Żmuda, lat 80 os. Słoneczne, Lucyna Misiak, lat 65 os. Centrum D, Aleksandra Dziuga, lat 93 os. Szklane Domy, Stanisława Turek, lat 89 os. Centrum C, Krystyna Plucińska, lat 70 os. Handlowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (20 czerwca) o godz. 18:00.