1. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i wakacyjnym gościom naszej parafii życzymy dobrego odpoczynku, a pozostającym na miejscu Bożej pomocy w obowiązkach. Przypominamy, że na czas wakacji od pierwszej lipca (2 lipca) do końca sierpnia – nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany o godz. 11:00.
  2. Dzisiaj w niedzielę (25 czerwca) przed kościołem, po każdej Mszy św. odbywa się kwesta na rzecz osób głęboko niepełnosprawnych wymagających pomocy i opieki drugiego człowieka przez całą dobę prowadzoną przez Fundację Mleko i Miód. Zachęcamy gorąco do wsparcia tego dzieła. 
  3. W czwartek (29 czerwca) uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. jak w dzień powszedni.
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W niedziele o 16:30 a w dni powszednie po Mszy wieczornej. Nabożeństwa do Serca Jezusowego będziemy celebrować do piątku. W sobotę zaczyna się lipiec – miesiąc modlitwy do ku czci Najświętszej Krwi Chrystusa.
  5. W sobotę (1 lipca) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
  6. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża św. Marii Goretti.
  7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz nowy czerwcowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy.
  8. Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę, we Wspólnocie Nowohuckiej, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia 2023 r. Do udziału w pielgrzymce do 27 lipca można się zapisywać w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej, w terminach i godzinach urzędowania kancelarii; a od 29 lipca do 5 sierpnia w parafii Arka Pana. Szczegóły na plakacie.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach, w każdą środę o godz. 18:00.
  10. Wizyta w kościele to wizyta w budynku, którego gospodarzem jest Bóg. Obecność na Mszy św. to obecność na uroczystym spotkaniu z Bogiem. Nasz ubiór w kościele na Mszy św. to znak szacunku nie dla kogo innego jak tylko dla Boga, to też wyraz naszej wiary: dlatego też mimo gorąca pamiętajmy o godnym ubieraniu się do kościoła nas Mszę św.
  11. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp.: Helena Szafrańska, lat 97 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (27 czerwca) o godz. 18:00.