1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30.
 2. Przypominamy, że na czas wakacji od pierwszej niedzieli lipca (2 lipca) do końca sierpnia – nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany o godz. 11:00. Wypominki z godz. 12:00 – przeniesione na godz. 10:30.
 3. Rycerstwo św. Michała Archanioła zaprasza w pierwszy wtorek miesiąca (4 lipca) na Mszę św. na godz. 18:00 oraz na chór uwielbienia Boga.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek (6 lipca) o godz. 18:00 Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek (7 lipca) spowiedź oraz Msze św. o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii. Składka w tym dniu na parafialny Caritas. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nie czynna.
 5. Lipiec – to miesiąc modlitwy ku czci Najświętszej Krwi Chrystusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze Stowarzyszeniem Najdroższej Krwi: we wtorki i czwartki od godz. 8:30.
 6. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża św. Jana Sarkandra.
 7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz parafialny miesięcznik: Szklane Domy.
 8. Zapraszamy do udziału w 43 Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę, we Wspólnocie Nowohuckiej, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia 2023r. Do udziału w pielgrzymce do 31 lipca można się zapisywać w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej. Szczegóły na plakacie.
 9. Zapraszamy na całodzienną adoracje Najświętszego Sakramentu, która w naszym kościele trwa od poniedziałku do soboty w kaplicy bł. Wincentego od 8:30 – 17:55.
 10. Fundacja Mleko i Miód dziękuje Ofiarodawcom za wszystkie złożone ofiary podczas zbiórki w zeszłą niedzielę. Zebrano: 11 tys. 610 zł. 40 dolarów i 85 euro. 
 11. Za tydzień w niedzielę (9 lipca) gościć będziemy ks. Dawida Dziedzica – pallotyna – misjonarza z Wenezueli, który podzieli się swoim doświadczeniem misyjnym. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na dzieła misyjne.
 12. Na czas wakacji i urlopów wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego, owocnego wypoczynku. Niech nasza miłość do Pana Jezusa okaże się wierna. Niech nie zabraknie, mimo wakacji, codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy o godnym stroju w kościele.
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Robert Skowronek, lat 54 os. Centrum C, Leszek Machowski, lat 95 os. Centrum D, Danuta Szlifińska, lat 70 os. Słoneczne, Teresa Paśko, lat 92 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (2 lipca) o godz. 18:00.