1. Dziś w niedzielę (9 lipca) gościmy ks. Dawida Dziedzica – pallotyna – misjonarza z Wenezueli, który dzieli się swoim doświadczeniem misyjnym. Przed kościołem jest możliwość złożenia ofiary na dzieła misyjne.
  2. Przypominamy, że na czas wakacji od pierwszej niedzieli lipca (2 lipca) do końca sierpnia – nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany o godz. 11:00. Wypominki z godz. 12:00 – przeniesione na godz. 10:30.
  3. We wtorek (11 lipca) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  4. W czwartek (13 lipca) o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego.
  5. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz parafialny miesięcznik: Szklane Domy.
  7. Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę, we Wspólnocie Nowohuckiej, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia 2023r. Szczegóły na plakacie.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymki: 2 września br. – śladami bł. Wincentego Kadłubka oraz 30 września i 1. października br. Sanktuaria Podkarpacia. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Na czas wakacji i urlopów wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego, owocnego wypoczynku. Niech nie zabraknie, mimo wakacji, codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy o godnym stroju w kościele.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Krystynę Karandyszowska, lat 86 os. Centrum D, Maria Jop, lat 64 os. Szkolne, Julian Krupa, lat 90 os. Hutnicze. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (11 lipca) o godz. 18:00.