1. W ramach inicjatywy remontu organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na Koncert Organowy „na 4 ręce”, dzisiaj o godz. 18:00. Wystąpi Patrycja Knapik i Maciej Banek, a ponadto kameralne duo kontrabasowo – organowe z Adamem Bankiem. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża św. Józefa.
  3. W czwartek (3 sierpnia) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00.
  4. W piątek (4 sierpnia) przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o godz. 18:00 o miłość społeczną w parafii. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
  5. W sobotę (5 sierpnia) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
  6. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  7. Nasza parafia organizuje dwie różne pielgrzymki: 2 września br. – śladami bł. Wincentego Kadłubka oraz 30 września i 1. października br. Sanktuaria Podkarpacia. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
  8. Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy błogosławionej niedzieli, a przebywającym na wakacjach i urlopach zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.
  9. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp.: Maria Hilburger, lat 86 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (1 sierpnia) o godz. 18:00.