1. Dzisiaj 3. niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na cele remontowe przy naszym kościele.
 2. W ramach inicjatywy remontu organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na kolejny koncert – dzisiaj (17 września) po Mszy św. o 17:00. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, będziemy mogli pomodlić się przy śpiewie kwartetu wokalnego – usłyszymy Śpiewy Dominikańskie. Szczegóły na plakatach.
 3. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża Miłosierdzia Bożego.
 4. W poniedziałek (18 września) o godz. 19:00 odbędzie się w sali św. Jana Pawła II, spotkanie katechetów uczących na terenie naszej parafii.
 5. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II we wtorek (19 września) po Mszy św. o godz. 18:00.
 6. Msza św. w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz ofiarodawców w środę (20 września) o godz. 18:00. Przed Mszą św. modlitewne czuwanie w kaplicy bł. Wincentego o godz. 17:00.
 7. Przygotowanie do I Komunii św. rozpocznie się wspólnym spotkaniem wszystkich rodziców, dzieci komunijnych, w środę (20 września) o godz. 19:00 w naszym kościele.
 8. W czwartek (21 września) o godz. 18:00 zakończenie odpustu mogilskiego. Uroczystą Eucharystię poprowadzi nasza parafia. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we wspólnej, dziękczynnej modlitwie za naszą wspólnotę parafialną w 40 rocznicę erygowania naszej Parafii. O godz. 17:00 droga krzyżowa na placu.
 9. Przypominamy, że przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania obejmuje uczniów z klas 6, 7 i 8. Zapisy osób dorosłych, oraz uczniów kl. VI i VII odbywają się na furcie klasztornej codziennie od 9:00 do 21:00 (oprócz poniedziałków) u o. Michała. Młodzież klas VIII zapraszamy również do zapisania się na bezpośrednie spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania u o. Marcina.
 10. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: nowy numer miesięcznika parafialnego – Szklane Domy – numer poświęcony w całości jubileuszowi 40. lecia naszej parafii, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
 11. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację we wtorki i czwartki o godz. 8:30 w kaplicy bł. Wincentego.
 12. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Zapisy w zakrystii po Mszy św. o godz. 11:00.
 13. Nasza parafialna schola zaprasza dzieci, które już w nią są zaangażowane i dzieci, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach i śpiewać na Mszy o godz. 11:00. Informacje u s. Elżbiety.
 14. Wspólnota Anonimowych Alkoholików „Cud i pokora” zaprasza na meeting, w którym może uczestniczyć każdy zainteresowany. Serdecznie zachęcamy do udziału osoby mające problemy z nadużywaniem alkoholu, czy też żyjące z takimi osobami oraz tych, którzy chcą po prostu poznać tę wspólnotę. Spotkania w poniedziałki od godz. 18:30 w sali św. Bernarda (obok kancelarii).
 15. Za tydzień w naszym kościele będzie dzień modlitwy za młodzież. Towarzyszyć mu będzie kwesta na rzecz młodzieży w naszej parafii, w naszym dekanacie i w naszej archidiecezji.
 16. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Wanda Dobrzyńska-Ogniewska, lat 93 os. Handlowe, Rafał Czyżewski, lat 51 os. Hutnicze, Wanda Łysek, lat 94 os. Centrum D, Elżbieta Kubiakowska-Kościółek, lat 74 os. Słoneczne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (19 września) o godz. 18:00.