1. Dzisiejszą niedzielą (1 października) rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:00 – tu modlitwę prowadzą róże oraz popołudniu o godz. 17:15 – tu zapraszamy do modlitwy różańcowej młodzież oraz dzieci. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Królowej Różańca Świętego. Dziś w niedzielę (1 października) o godz. 16:00 odbędzie się procesja różańcowa do pięciu ołtarzy. Zapraszamy asystę procesyjną. Za tydzień (8 października) zmiana tajemnic żywego różańca.
 2. Msza św. z udziałem czcicieli św. Michała Archanioła we wtorek (3 października) o godz. 18:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością przyjęcia szkaplerza.
 3. W czwartek (5 października) przypada I czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo w intencji powołań o godz. 18:00.
 4. W piątek (6 października) pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do spowiedzi od godz. 17:00. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. W tym dniu składka na parafialny punkt charytatywny Caritas.
 5. W sobotę (7 października) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 6. W sobotę (7 Października) z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej podczas nabożeństwa wynagradzającego o godz. 17:00 zostaną wprowadzone do naszego kościoła relikwie bł. Pauliny Jaricot. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków żywego różańca – wszystkich róż różańcowych w naszej parafii.
 7. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8 w Krakowie, serdecznie zaprasza przedszkolaki wraz z rodzicami na piknik szkolny: „Roztańczona jesień z Osiemdziesiątką”, który odbędzie się w sobotę (7 października) od godz. 10:00 – 13:00.
 8. Przypominamy, że przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania obejmuje uczniów z klas 6, 7 i 8. Zapisy osób dorosłych, oraz uczniów kl. 6 i 7 odbywają się na furcie klasztornej codziennie od 9:00 do 21:00 (oprócz środy) u o. Michała. Młodzież klas 8 wraz z rodzicami zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (8 października) po Mszy św. o godz. 19:00 w auli św. Benedykta.
 9. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: nowy numer miesięcznika parafialnego – Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
 10. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Zapisy w zakrystii po Mszy św. o godz. 11:00.
 11. Nasza parafialna schola zaprasza dzieci, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach i śpiewać na Mszy o godz. 11:00. Informacje u s. Elżbiety.
 12. Serdecznie dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na rzecz duszpasterstwa młodzieży. Zebrano: 950 zł.
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Stanisław Sobczyk, lat 61 os. Centrum D, Anna Jarzyna, lat 86 os. Szkolne, Agnieszka Składzińska, lat 39, os. Zielone, Urszula Szopa, lat 64 os. Centrum A. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (3 października) o godz. 18:00.