1. Drodzy Parafianie, Drodzy goście – pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia: zdrowia, radości, pokoju. Niech Nowonarodzony Bóg przyjdzie do nas i całego świata. Niech obdarzy pokojem nasze rodziny, naszą Ojczyznę, naszych bliskich i cały świat. Szczęść Boże.

2. Są dziś z nami na Mszach św. Śpiewacy z Mińska na Białorusi. Modlą się z nami kolędując. Po Mszy św. jest możliwość nabyciu płyty z nagranymi przez nich kolędami.

3. Informujemy, że nasza Parafia, która w tym roku obchodzi czterdziestolecie erygowania, otrzymała od Penitencjarii Apostolskiej łaskę odpustu zupełnego i papieskie błogosławieństwo na każdy dzień aż do dnia 26 sierpnia 2024r. Odpust zupełny można zyskać pod zwykłymi warunkami: (spowiedzi sakramentalnej, komunii eucharystycznej, modlitwy w intencjach papieża). Osoby w podeszłym wieku, chorzy i wszyscy, którzy z poważnej przyczyny nie mogą opuszczać domu, także będą mogli uzyskać odpust zupełny, jeśli wzbudziwszy w sobie brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i pragnienie wypełnienia, gdy tylko będzie to możliwe, trzech przyjętych zwyczajowo warunków: włączą się duchowo w obchody jubileuszowe, ofiarując miłosiernemu Bogu swoje modlitwy i cierpienia oraz doświadczane przez nich dokuczliwości własnego życia.
Tekst Dekretów wywieszony jest na filarach pod chórem.