1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na dzieła związane z osobą św. Jana Pawła II.
 2. W ramach inicjatywy remontu naszych organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na Koncert Wielkopostny, dzisiaj w niedzielę (25 lutego) po Mszy św. o godz. 17:00. Wystąpi Karolina Wieczorek – sopran i Michał Fiuk – organista Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu w Będzinie – Syberce. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne, które odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
  – w piątki – Droga Krzyżowa, po Mszy św. o godz. 8:00, 15:00, 17:15 (dla dzieci), 18:00;
  – w niedzielę – Godzinki o Męce Pańskiej o godz. 7:35 oraz Gorzkie Żale o godz. 16:00.
 4. W piątek (1 marca) przypada pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spowiedź o stałych godzinach. Składka w tym dniu na parafialny punkt charytatywny Caritas.
 5. W sobotę (2 marca) przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 6. Od przyszłej niedzieli zespół charytatywny będzie rozprowadzał paschaliki i baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele diecezjalnego Caritas.
 7. Dziękujemy serdeczne za ofiary składane na tacę i na konto parafialne z racji 3. niedzieli miesiąca. Naszych ofiarodawców polecamy w modlitwie, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
 8. Od 17 do 24 marca, w naszej parafii, odbędą się misje święte. Będzie to ogromnie ważny czas w życiu naszej parafii. Misje święte poprowadzi ks. Rafał Jarosiewicz i świeccy misjonarze ze wspólnoty „Zanurzeni w Miłości”.
 9. W tym tygodniu o godz. 8:30 różaniec prowadzi Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 10. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny oraz Niedziela.
 11. Szkoła Podstawowa nr 88 na os. Szklane Domy 2 zaprasza przyszłorocznych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na spotkanie z cyklu: Jaka jesteś szkoło? Spotkanie odbędzie się we wtorek (27 lutego) od godz. 17:00 do 18:30.
 12. Zespół Szkół Specjalnych nr 14 na os. Sportowym 28 zaprasza na dni otwarte w sobotę (2 marca) i (6 kwietnia). Szczegóły na plakacie.
 13. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Kazimierz Suchanek, 63 os. Centrum C, Gustaw Łuszcz, lat 66 os. Hutnicze, Andrzej Kłoda, lat 85 os. Stalowe, Adelajda Kiędracha, lat 89 os. Centrum B, Roman Sukiennik, lat 61 os. Centrum A, Leszek Tańcula, lat 81 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (27 lutego) o godz. 18:00.