1. W ramach inicjatywy remontu organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na kolejny koncert – tym razem Koncert Kolędowy, dzisiaj w niedzielę (28 stycznia) o godz. 18:00. Wystąpi Maciej Leśniak – organista Parafii Przenajświętszej Trójcy w Bielsku-Białej. Szczegóły na plakacie.
  2. Różaniec w tym tygodniu o godz. 8:30 prowadzi Róża Królowej Różańca Świętego. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W liturgii, w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Jana Bosko, a w sobotę św. Błażeja.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania i adoracja Najświętszego Sakramentu na wieczornej Mszy św. o godz. 18:00. W piątek okazja do spowiedzi według stałego porządku. W sobotę (3 lutego) nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17:00.
  5. W piątek (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego, oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30 i 18:00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na Zakony Kontemplacyjne. Obchodząc „Dzień Życia Konsekrowanego”, pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich, którzy poświęcili swoje życie na szczególną służbę Bogu.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą świątynię, składając ofiary na tacę, osobiście w kancelarii lub przelewem na konto parafialne. Naszych ofiarodawców polecamy w modlitwie, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  8. Trwa wizyta duszpasterska. Plan kolędy jest umieszczony na stronie internetowej parafii oraz jest wywieszony w galotach przed kościołem. Kolędę zapowiadają ministranci i lektorzy naszej parafii.
  9. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne do dolnego kościoła, w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00.
  10. Korzystajmy z daru Penitencjarii Apostolskiej udzielonej naszej Parafii: zyskując łaskę odpustu zupełnego i papieskiego błogosławieństwa. Odpust zupełny można zyskać pod zwykłymi warunkami: (spowiedzi sakramentalnej, komunii eucharystycznej, modlitwy w intencjach papieża).
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Czesław Nowicki, lat 92 os. Szkolne, Zofia Majka, lat 87 os. Hutnicze, Edmund Wojanowski, lat 79 os. Szkolne, Leszek Furmanek, lat 66 os. Centrum B, Halina Szypura, lat 65 os. Szkolne, Adela Chećko, lat 90 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (30 stycznia) o godz. 18:00.