1. Dzisiejszą niedzielą Zesłania Ducha Świętego kończymy w kościele okres wielkanocny. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt (NMP Matki Kościoła). Zapraszamy do świętowania podczas Mszy św. o godz. 6:30, 8:00 i 18:00.
  2. W kalendarzu liturgicznym, w tym tygodniu wspominamy: w środę: św. Ritę; w czwartek: święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana; w piątek: NMP Wspomożycielki Wiernych; w niedzielę za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi: Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  4. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odbywają się: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 16:30, a dodatkowo (od poniedziałku do soboty), zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 21:00.
  5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie te środki są przeznaczane na inwestycje w naszym kościele. Obecnie przygotowujemy się do remontu dachu na kościele.
  6. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: Gościa Niedzielnego oraz Niedzielę.
  7. Za tydzień w niedzielę (26 maja) na Mszy św. o godz. 11:00, dzieci z klas czwartych szkół podstawowych przeżywać będą rocznicę swojej pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek (24 maja) od godz. 18:00.
  8. Za tydzień w niedzielę (26 maja) przed naszym kościołem odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.
  9. W ramach inicjatywy remontu naszych organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na kolejny Koncert, w przyszłą niedzielę (26 maja) o godz. 18:00. Wystąpi Chór „Vox Populi” pod dyrekcją Rafała Marchewczyka.
  10. Zapraszamy już dziś wszystkich parafian od najmłodszego do najstarszego na rodzinny festyn parafialny, który odbędzie się 9 czerwca tj. niedziela od godz. 13:30 do godz. 16:30. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 12:30 w intencji naszej parafii i wszystkich jej mieszkańców. Szczegóły na plakacie.
  11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jerzy Prędki, lat 74 os. Stalowe, o. Sylwester Michałek, lat 88 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (21 maja) o godz. 18:00.